Нове житло в Тульчині в іпотеку під 3%

Більше

  Фото

  Повідомити про зловживання

  Популярне

  ЖК ПАРКОВИЙ РОЗТАШОВАНИЙ В САМОМУ МАЛЬОВНИЧОМУ МІСЦІ ТУЛЬЧИНА

  Парковий — це сучасний житловий проект, який реалізується у відповідності до новітніх європейських стандартів комфортного та доступного житла. Розміщення житлового комплексу «Парковий» сміливо можна назвати унікальним: центр міста, паркова зона і, водночас, всі необхідні об’єкти соціально-побутової інфраструктури, знаходяться у пішохідній доступності.

  • ЖК Парковий є вибором тих, хто розуміє свої прагнення та бажання, відчуває чого хоче від свого життя та усвідомлює, що купує не квадратні метри, а свій майбутній затишний та комфортний дім! Забудовник – ТОВ «Прогрес», пропонує покупцям купити омріяну квартиру за повну оплату або ж на виплату з першим внеском у розмірі 50% від вартості квартири.
  • ЖК Парковий - сучасний п'яти поверховий будинок комфорт-класу з комерційними приміщеннями на перших поверхах. В основі проекту закладений принципово новий стандарт якості будівництва житла.
   • Зручне планування квартир, великі кухні і балкони сподобаються як сімейним парам, так і сім'ям з дітьми та одиноким мешканцям. Для кожної з цих категорій передбачені 1 – 2 – 3 – 4-х кімнатні квартири. Безумовною перевагою ЖК Парковий є безкоштовне індивідуальне планування квартир.
   Забудовник – ТОВ «Прогрес» дає можливість кожному отримати житло своєї мрії, в якому реально хочеться ЖИТИ. Залучаючи до створення своїх проектів кращих архітекторів і фахівців, гарантуючи надійність, найвищу якість будівництва та своєчасність введення об'єктів в експлуатацію.
   • Купити нерухомість у новобудові ЖК Парковий можна за повну оплату або в розстрочку до 12 міс. за умови першого внеску 50% від вартості квартири. Квартири реалізуються за конкурентною ціною. Ми поважаємо розумний вибір наших майбутніх мешканців та пропонуємо їм перевірений баланс «якість – ціна».

  Телефон для безкоштовної консультації: +380965351800, +380939343435

  Контактна інформація

  Адреса
  м. Тульчин, центр
  Телефон
  Додатковий  Бажаєте, щоб ваш об'єкт був успішно проданий чи зданий в оренду? Зателефонуйте за номером
  +38 096 535 18 00 ми з радістю вам допоможемо.