Про нас

Інтернет-газета «Успіх online» – видання орієнтоване на людей, які прагнуть: саморозвиватися, підтримувати здоровий спосіб життя, іти в ногу з часом, активно використовувати нові технології і розробки, досягти успіху в сферах особистого та професійного життя.

КОНЦЕПЦІЯ «УСПІХ ONLINE»

Все найцікавіше із сфер бізнесу, саморозвитку, мистецтва, науки та повсякденного життя ми збираємо в одному ресурсі.

Ми завжди ставимо посилання на джерела інформації та фотографії, які використовуємо в своїх матеріалах. У випадку, якщо ви автор, а ми забули поставити посилання на вас – пишіть на редакційну пошту, виправимо.

На сторінках Інтернет-газети «Успіх online» ми відкриваємо як краще керувати своїм часом і грошима, розвивати нові навички, підтримувати здоровий спосіб життя, та досягати своїх цілей.

Примітка!

  • Розміщені матеріали на сайті призначені виключно для ознайомлення, без мети комерційного використання.
  • У матеріалах присутня суб’єктивна думка авторів.
  • УВАГА! Матеріали беруться з відкритих джерел. Усі права на матеріали належать їх авторам.

Співпраця

Ми відкриті до співпраці. Якщо ви маєте пропозиції щодо розміщення реклами, спільних проектів або спонсорства, звертайтесь до головного редактора за адресою: infoyspix@ukr.net

У нас є кілька основних видів рекламної співпраці. Це Спецпроекти, Прес-релізи, Медійна реклама (банери), Новини компаній.

Ми виступаємо за чесну та ефективну співпрацю, яка принесе позитивний результат для обох сторін: як для видання, так і для рекламодавця.

Приєднуйтесь

Ми шукаємо:

  • новинаря (шукати новини і писати про них)
  • журналіста для написання статей на постійній основі
  • спеціаліста з соцмереж

Напишіть про себе і надішліть приклади робіт за адресою: infoyspix@ukr.net