spot_img
spot_img

Напередодні запланованого на 1 липня запуску ринку землі в Україні вартість одного гектара становить не менш ніж 28 тисяч гривень. Після того, як відчуження сільськогосподарських ділянок буде дозволено, ціна на землю піде вгору. Але українцям не слід поспішати з продажем землі, адже буде дорожчати і її оренда.

Про це заявив міністр аграрної політики Роман Лещенко в ефірі програми “Ток-шоу № 1” на телеканалі “Україна 24”.

“Будь-яке відчуження землі буде проводитися за ціною не менше нормативно-грошової оцінки. Сьогодні вона становить не менш ніж 28 тис. гривень [за гектар]. Я не знаю, хто і за якою ціною буде відчужувати землю. Ми можемо говорити про якісь прогнозовані явища, але я навіть не хочу порушувати це питання. Тому що не зацікавлений у тому, щоб люди продавали землю… Я прошу українців зрозуміти одну річ: Польща 15 років тому проводила земельну реформу. За 10 років капіталізація землі виросла більш ніж у 10 разів. Українці, які будуть берегти свою землю, здавати її в оренду (а вона буде постійно дорожчати), просто користуватися нею, отримають неоціненний актив”, – сказав Лещенко.

До речі, за розрахунками уряду, у перші 3-5 років роботи ринку ціни на землю зростуть щонайменше вдвічі.

spot_img

Слідкуйте за новинами так, як вам зручно

Підпишіться на YSPIH.COM.UA у соціальних мережах!

Ціна гектара землі в Україні досягла 28 тис. гривень і буде зростати – Лещенко

SmartApp

Each template in our ever growing studio library can be added and moved around within any page effortlessly with one click. Combine them, rearrange them and customize them further as much as you desire. Welcome to the future of building with WordPress.