17.7 C
Kyiv
Неділя, 20 Вересня, 2020

Я запитала дуже успішну жінку, у чому її секрет. Вона посміхнулася і відповіла:

«Успіх прийшов, коли я вирішила залишити дрібні битви для дрібних бійців: Я перестала боротися з тими, хто брехав про...
Головна Тульчин: Розклад руху автобусів

Тульчин: Розклад руху автобусів

ЧАС  РЕЙС  АВТОБУС
 05:00  Тульчин Нетішин  ЛАЗ-699
 05:10  Тульчин Одаї  МЕРСЕДЕС-21
 05:25  Тульчин Вінниця 1  МЕРСЕДЕС-17 Щоденно
 05:40  Тульчин Суворовське  МЕРСЕДЕС-21
 06:05  Піщанка Київ 1  NEOPLAN-50 Огляд
 06:06  Тульчин Київ 1  NEOPLAN VS-57
 06:10  Тульчин Мог.Подільський  ЕТАЛОН-30 Щоденно
 06:15  Тульчин Одеса Привокзальна  NEOPLAN-28 (щодня)
 06:30  Тульчин Кирнасівка  МЕРСЕДЕС-21
 06:30  Тульчин Суворовське  МЕРСЕДЕС-21 Постійно
 06:45  Тульчин Кирнасівка  МЕРСЕДЕС-21
 07:00  Тульчин Журавлівка  МЕРСЕДЕС-21
 07:00  Тульчин Кирнасівка  МЕРСЕДЕС-21 Постійно
 07:05  Тульчин Житомир  ІК-250 Щоденно
 07:15  Тульчин Кирнасівка  МЕРСЕДЕС-21
 07:30  Тульчин Кирнасівка  МЕРСЕДЕС-21
 07:30  Тульчин Суворовське  МЕРСЕДЕС-21
 07:45  Тульчин Кирнасівка  МЕРСЕДЕС-21
 07:50  Тульчин Суворовське  МЕРСЕДЕС-21
 08:00  Ладижин Вапнярка  БАЗ А079.23 Постійно
 08:00  Тульчин Кирнасівка  МЕРСЕДЕС-21
 08:15  Тульчин Одаї  МЕРСЕДЕС-21
 08:30  Тульчин Кирнасівка  МЕРСЕДЕС-21
 08:40  Тульчин Кирнасівка  МЕРСЕДЕС-21
 08:45  Тульчин Кирнасівка  МЕРСЕДЕС-21
 09:00  Тульчин Львів РЕНО 48 Через день
 09:10  Тульчин Кирнасівка  МЕРСЕДЕС-21
 09:15  Тульчин Кирнасівка  МЕРСЕДЕС-21
 09:20  Тульчин Вінниця 1  ЕТАЛОН Щоденно
 09:45  Тульчин Кирнасівка  МЕРСЕДЕС-21 Постійно
 10:00  Тульчин Кирнасівка  МЕРСЕДЕС-21
 10:15  Томашпіль Вінниця 1  БОГДАН-27 Постійно
 10:30  Тульчин Кирнасівка  МЕРСЕДЕС-21
 10:30  Тульчин Суворовське  МЕРСЕДЕС-21
 10:35  Тульчин Кирнасівка  МЕРСЕДЕС-21
 10:55  Тульчин Вінниця 1  МЕРСЕДЕС-17
 11:00  Тульчин Кирнасівка  МЕРСЕДЕС-21
 11:00  Тульчин Одаї  МЕРСЕДЕС-21
 11:10  Вінниця Кинашів  МЕРСЕДЕС-Б.50
 11:15  Тульчин Кирнасівка  МЕРСЕДЕС-21
 11:20  Вінниця Томашпіль  ЕТАЛОН-26 Постійно
 11:30  Тульчин Кирнасівка  МЕРСЕДЕС-21
 11:45  Тульчин Кирнасівка  МЕРСЕДЕС-21
 12:00  Тульчин Кирнасівка  МЕРСЕДЕС-21
 12:00  Тульчин Журавлівка  МЕРСЕДЕС-21
 12:00  Тульчин Кирнасівка  МЕРСЕДЕС-21
 12:00  Тульчин Суворівське  МЕРСЕДЕС-21
 12:15  Тульчин Кирнасівка  МЕРСЕДЕС-21
 12:30  Тульчин Кирнасівка  МЕРСЕДЕС-21
 12:30  Тульчин Суворівське  МЕРСЕДЕС-21
 12:45  Тульчин Київ 1  РЕНО-48 Щоденно
 12:45  Тульчин Кирнасівка  МЕРСЕДЕС-21
 12:46  Тульчин Київ 1  МЕРСЕДЕС-48
 13:00  Тульчин Кирнасівка  МЕРСЕДЕС-21  Постійно
 13:05  Тульчин Одеса (привоз)  РЕНО-48  Щоденно
 13:30  Тульчин Кирнасівка  МЕРСЕДЕС-21
 13:31  Тульчин Вінниця 1  ЕТАЛОН-29
 14:00  Ладижин Вапнярка  БАЗ А079.23  Постійно
 14:00  Тульчин Кирнасівка  МЕРСЕДЕС-21 Постійно
 14:15  Тульчин Одаї  МЕРСЕДЕС-21 Постійно
 14:25  Тульчин Бар  МЕРСЕДЕС-21
 14:30  Тульчин Кирнасівка  МЕРСЕДЕС-21
 14:40  Тульчин Умань  МЕРСЕДЕС-48
 14:50  Тульчин Вінниця 1  СЕТРА-50 Щоденно
 14:50  Тульчин Кирнасівка  МЕРСЕДЕС-21
 14:51  Тульчин Вінниця 1  ЕТАЛОН-28
 14:52  Тульчин Вінниця 1  ЛАЗ-699
 16:10  Тульчин Вінниця 1  ЕТАЛОН Щоденно
 16:31  Тульчин Вінниця 1  РЕНО-51
 16:45  Вінниця 1 Шляхова  ЕТАЛОН  Постійно
 16:53  Вінниця 1 Крижопіль  БОГДАН-23
 17:10  Тульчин Кирнасівка  МЕРСЕДЕС-21
 17:15  Тульчин Одаї  МЕРСЕДЕС-21  Постійно
 17:15  Тульчин Суворівське  МЕРСЕДЕС-21  Постійно
[vc_gmaps link=”#E-8_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”]