Головна Тульчин: Розклад руху автобусів

Тульчин: Розклад руху автобусів

ЧАС РЕЙС АВТОБУС
 05:00 Тульчин Нетішин ЛАЗ-699
 05:10 Тульчин Одаї МЕРСЕДЕС-21
 05:25 Тульчин Вінниця 1 МЕРСЕДЕС-17 Щоденно
 05:40 Тульчин Суворовське МЕРСЕДЕС-21
 06:05 Піщанка Київ 1 NEOPLAN-50 Огляд
 06:06 Тульчин Київ 1 NEOPLAN VS-57
 06:10 Тульчин Мог.Подільський ЕТАЛОН-30 Щоденно
 06:15 Тульчин Одеса Привокзальна NEOPLAN-28 (щодня)
 06:30 Тульчин Кирнасівка МЕРСЕДЕС-21
 06:30 Тульчин Суворовське МЕРСЕДЕС-21 Постійно
 06:45 Тульчин Кирнасівка МЕРСЕДЕС-21
 07:00 Тульчин Журавлівка МЕРСЕДЕС-21
 07:00 Тульчин Кирнасівка МЕРСЕДЕС-21 Постійно
 07:05 Тульчин Житомир ІК-250 Щоденно
 07:15 Тульчин Кирнасівка МЕРСЕДЕС-21
 07:30 Тульчин Кирнасівка МЕРСЕДЕС-21
 07:30 Тульчин Суворовське МЕРСЕДЕС-21
 07:45 Тульчин Кирнасівка МЕРСЕДЕС-21
 07:50 Тульчин Суворовське МЕРСЕДЕС-21
 08:00 Ладижин Вапнярка БАЗ А079.23 Постійно
 08:00 Тульчин Кирнасівка МЕРСЕДЕС-21
 08:15 Тульчин Одаї МЕРСЕДЕС-21
 08:30 Тульчин Кирнасівка МЕРСЕДЕС-21
 08:40 Тульчин Кирнасівка МЕРСЕДЕС-21
 08:45 Тульчин Кирнасівка МЕРСЕДЕС-21
 09:00 Тульчин ЛьвівРЕНО 48 Через день
 09:10 Тульчин Кирнасівка МЕРСЕДЕС-21
 09:15 Тульчин Кирнасівка МЕРСЕДЕС-21
 09:20 Тульчин Вінниця 1 ЕТАЛОН Щоденно
 09:45 Тульчин Кирнасівка МЕРСЕДЕС-21 Постійно
 10:00 Тульчин Кирнасівка МЕРСЕДЕС-21
 10:15 Томашпіль Вінниця 1 БОГДАН-27 Постійно
 10:30 Тульчин Кирнасівка МЕРСЕДЕС-21
 10:30 Тульчин Суворовське МЕРСЕДЕС-21
 10:35 Тульчин Кирнасівка МЕРСЕДЕС-21
 10:55 Тульчин Вінниця 1 МЕРСЕДЕС-17
 11:00 Тульчин Кирнасівка МЕРСЕДЕС-21
 11:00 Тульчин Одаї МЕРСЕДЕС-21
 11:10 Вінниця Кинашів МЕРСЕДЕС-Б.50
 11:15 Тульчин Кирнасівка МЕРСЕДЕС-21
 11:20 Вінниця Томашпіль ЕТАЛОН-26 Постійно
 11:30 Тульчин Кирнасівка МЕРСЕДЕС-21
 11:45 Тульчин Кирнасівка МЕРСЕДЕС-21
 12:00 Тульчин Кирнасівка МЕРСЕДЕС-21
 12:00 Тульчин Журавлівка МЕРСЕДЕС-21
 12:00 Тульчин Кирнасівка МЕРСЕДЕС-21
 12:00 Тульчин Суворівське МЕРСЕДЕС-21
 12:15 Тульчин Кирнасівка МЕРСЕДЕС-21
 12:30 Тульчин Кирнасівка МЕРСЕДЕС-21
 12:30 Тульчин Суворівське МЕРСЕДЕС-21
 12:45 Тульчин Київ 1 РЕНО-48 Щоденно
 12:45 Тульчин Кирнасівка МЕРСЕДЕС-21
 12:46 Тульчин Київ 1 МЕРСЕДЕС-48
 13:00 Тульчин Кирнасівка МЕРСЕДЕС-21  Постійно
 13:05 Тульчин Одеса (привоз) РЕНО-48  Щоденно
 13:30 Тульчин Кирнасівка МЕРСЕДЕС-21
 13:31 Тульчин Вінниця 1 ЕТАЛОН-29
 14:00 Ладижин Вапнярка БАЗ А079.23  Постійно
 14:00 Тульчин Кирнасівка МЕРСЕДЕС-21 Постійно
 14:15 Тульчин Одаї МЕРСЕДЕС-21 Постійно
 14:25 Тульчин Бар МЕРСЕДЕС-21
 14:30 Тульчин Кирнасівка МЕРСЕДЕС-21
 14:40 Тульчин Умань МЕРСЕДЕС-48
 14:50 Тульчин Вінниця 1 СЕТРА-50 Щоденно
 14:50 Тульчин Кирнасівка МЕРСЕДЕС-21
 14:51 Тульчин Вінниця 1 ЕТАЛОН-28
 14:52 Тульчин Вінниця 1 ЛАЗ-699
 16:10 Тульчин Вінниця 1 ЕТАЛОН Щоденно
 16:31 Тульчин Вінниця 1 РЕНО-51
 16:45 Вінниця 1 Шляхова ЕТАЛОН  Постійно
 16:53 Вінниця 1 Крижопіль БОГДАН-23
 17:10 Тульчин Кирнасівка МЕРСЕДЕС-21
 17:15 Тульчин Одаї МЕРСЕДЕС-21  Постійно
 17:15 Тульчин Суворівське МЕРСЕДЕС-21  Постійно
[vc_gmaps link=”#E-8_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”]