Мова піде про ефективну вітамінно-білкову дієту. Вона легко переноситься й не викликає почуття голоду. З її допомогою можна скинути за 10 днів 5-7 кг.

Суть цієї дієти в тому, що протягом 10 днів дозволяється вживати тільки білкову і вітамінну їжу. Жири і вуглеводи необхідно повністю виключити з харчування. Про різних соуси, кетчупи, а тим більше про майонези також варто на якийсь час забути. Допускається лише помірне вживання солі. Білкові та вітамінні компоненти дієти приймаються окремо, під час різних прийомів їжі. Як відомо, роздільне харчування саме по собі сприяє схудненню.

Можна пити негазовану воду, чай без цукру і трав’яні настої – без обмежень. Інші напої (лимонад, соки, кава, алкоголь тощо) виключаються. Їсти необхідно 6 разів на день, через кожні 2,5 години. Завдяки тому, що від одного прийому їжі до іншого проходить не так вже багато часу, почуття голоду не виникає.

Ось як виглядає ця дієта на практиці:

  • 08.00 – два варених яйця (білковий компонент);
  • 10.30 – один грейпфрут (вітамінний компонент);
  • 13.00 – 200 г відвареного нежирного м’яса (білковий компонент);
  • 15.30 – два яблука (вітамінний компонент);
  • 18.00 – 200 г відвареної риби (білковий компонент);
  • 20.30 – один великий апельсин (вітамінний компонент).

В якості білкових компонентів можна використовувати знежирений сир, бринзу (і інші білі нежирні сири), нежирну птицю (відварна курка, індюшатина). Дозволені вітамінні компоненти у фруктах (виняток: виноград, банани, хурма), також підійдуть сирі або варені овочі без солі (буряк, морква, огірки, помідори, перець та ін.). Виняток – картопля.