Більше

  Дреди, що це за незвичайна зачіска?

  Одна з самих незвичайних і, до речі, найбільш стародавніх зачісок — це дреди.Ви завжди будете в центрі уваги, і при цьому вам доведеться витратити на свою зачіску мінімальний час.Ну, хіба що слід виключити той час, який ви знайдете на відвідування майстра для виготовлення дредів.

  Екзотична зачіска, яка прийнята в Африці, Індії і на Ямайці допоможе вам підкреслити свою індивідуальність, виділитися і привернути до себе увагу.

  Є кілька моментів, на які варто було б звернути саме вашу увагу, якщо ви маєте намір прикрасити свою голову дредами. В залежності від довжини волосся така зачіска може бути 2 видів.

  Якщо волосся не менше 20 см, то ви зможете зробити дреди з власного волосся. Але, увага, довжина в дредах зменшується вдвічі, і розплести волосся не вдасться. Тому їх тільки потім зрізують.

  Крім того, майстер зможе розпочати виготовлення дредів, а вам самим поступово доведеться щодня подчісувати і скручувати натуральні дреди. Перші кілька тижнів не можна мити голову. Краще робити дреди в літній час, вони не люблять шапок, але зате люблять сонце і морську воду. Після їх потрібно мити раз на тиждень розведеним у воді шампунем.

  І другий вид дредів — безпечні «штучні» дреди. Довжина волосся — до 5 див. Вплітається канікалон, причому можна залежно від його кольору, можна ще більше зробити дреди незвичайними, прикрасивши свою голову або різнокольоровими яскравими одноколірними витіюватими кісками.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Введіть свій коментар!
  Введіть тут своє ім'я