18.3 C
Kyiv
Неділя, 20 Вересня, 2020

Я запитала дуже успішну жінку, у чому її секрет. Вона посміхнулася і відповіла:

«Успіх прийшов, коли я вирішила залишити дрібні битви для дрібних бійців: Я перестала боротися з тими, хто брехав про...

ТЕРМІНОВИЙ ВИКУП НЕРУХОМОСТІ

Купимо Вашу нерухомість на вигідних для Вас умовах

Телефон:

+38 (096) 535-18-00

Час роботи:

Щоденно: 10:00 - 18:00

E-mail:

infoyspix@ukr.net

Викуп за 1 день

Ми не є агентством нерухомості, купуємо нерухомість коштами інвесторів

Оцінка в 1 мить

Суму за яку ми готові викупити вашу нерухомість ми назвемо протягом дня

Аванс сьогодні

При домовленості ми видамо Вам необхідну суму авансу

Отримайте гроші сьогодні

Дорого і швидко купимо ВАШУ НЕРУХОМІСТЬ

Терміновий викуп нерухомості – це наша професія, якою ми займаємося понад дванадцять років свого життя. Ми завжди йдемо назустріч нашим клієнтам і готові розглядати пропозиції всіх охочих продати свою нерухомість, незалежно від її стану, та місця знаходження. Час від часу кожен може зіткнутися з необхідністю терміново отримати гроші. Причин такої терміновості може бути безліч — переїзд за кордон, вливання капіталу у власну справу та ін. Продаючи нерухомість нашим інвесторам, Ви отримуєте:

 • До 85% від ринкової вартості об'єкта
 • Безкоштовна оцінка об'єкта
 • Мінімальні терміни оформлення
 • Викуп від 1-5 робочих днів
 • Безкоштовні консультації
 • Дотримання юридичних норм

Терміновий викуп

Що таке терміновий викуп нерухомості?

Терміновий викуп – це послуга на ринку купівлі – продажу нерухомості завдяки якій Ви в найкоротші терміни можете продати своє нерухоме майно, та отримати грошові кошти. Під час реалізації даної угоди ми виступаємо не в ролі посередника, а в ролі покупця Вашої квартири, будинку чи іншого об’єкту нерухомості. Наші інвестори володіють необхідними фінансовими ресурсами, щоб оформити угоду в максимально короткі терміни та з найменшою Вашою участю.

Яку нерухомість ми викуповуємо?

Наші інвестори викуповують нерухомість будь-якого типу

 • Квартири, кімнати
 • Будинки, дачі
 • Земельні ділянки
 • Комерційну нерухомість
 • Магазини, торгові центри
 • Офіси, офісні будівлі
 • Склади і промислові будівлі
 • Кафе, салони краси та ін.

Інвестування

87%
Комерційна нерухомість
82%
Квартири, кімнати
72%
Будинки, дачі
65%
Земельні ділянки

Якщо у вас є 3-5 тижнів ми можемо продати вашу нерухомість без втрати в ціні

Необхідні документи

Які документи потрібні для термінового викупу

Від Вас потрібні наступні документи:

 • Паспорт громадянина України, або ID-карта
 • Ідентифікаційний код (ІПН)
 • Довідка Форма №13 з місцевої адміністрації
 • Технічний паспорт об’єкта нерухомості
 • Документи, що підтверджують право власності

Якщо ви перебуваєте в шлюбі:

 • Паспорт громадянина України, або ID-карта дружини (чоловіка)
 • Ідентифікаційний код (ІПН) дружини (чоловіка)
 • Копія технічного паспорта на об'єкт нерухомості
 • Свідоцтво про шлюб

Умови викупу

Як відбувається викуп нерухомості

Якщо ви хочете швидко продати нерухомість, то ви повинні бути готові до того, що терміновий викуп найчастіше можливий за ціною трохи нижче ринкової. Це пов'язано з тим, що нерухомість купується не для особистого використання, а для інвестування.

ЗАЯВКА

Ви залишаєте заявку на сайті або телефонуєте +38 (096) 535 -18-00 протягом дня ми озвучуємо приблизну суму, за яку інвестор готовий викупити вашу нерухомість.

Оцінка

Якщо сума вас влаштовує, робимо огляд і оцінку вашої квартири або іншої нерухомості та підтверджуємо заявлену раніше суму або озвучуємо нову.

Угода

Готуємо необхідні документи, при домовленості інвестор вносить аванс, як підтвердження наміру в укладанні угоди з купівлі-продажу нерухомості.

Гроші

Після підписання необхідних документів у нотаріуса, Вам видається решта готівки, або перераховуються на ваш розрахунковий рахунок.

При визначенні вартості житла використовуються такі параметри:

 • Час побудови
 • Матеріал стін
 • Загальний стан житла
 • Рівень внутрішнього оздоблення
 • Земельна ділянка
 • Територіальне розташування
 • Транспортна доступність
 • Юридична чистота об'єкта

Якщо для вас час є основним критерієм при продажу нерухомості, то послуга термінового викупу - це, мабуть, єдине для вас рішення.

+38 (096) 535-18-00
+38 (093) 934 34 35

Від чого залежатиме ціна об'єкта?

Ціна угоди буде для вас максимально вигідною, якщо нерухомість не має обтяжень і знаходиться в хорошому стані. Чим ці параметри краще, тим імовірніше продати нерухомість терміново.

Чому продати нерухомість вигідніше нам, ніж шукати покупця?

У короткі терміни ви отримуєте до 85% ринкової вартості

Викуп нерухомості терміново разом з розрахунками займає від 1-5 робочих днів

Безкоштовна консультація, професійна оцінка об'єкта

Мінімальні терміни оформлення, дотримання юридичних норм

Виплата авансу в день підписання договору

Без витрати часу на зустрічі з потенційними покупцями

Реклама нерухомості працює на 20-35% швидше, ніж рієлторські компанії

часті запитання

Терміновий викуп розвіюємо міфи

Всі гроші продавець отримує відразу в перший же день

Найчастіше це не так. Середній термін від моменту звернення до нас до отримання всіх грошей становить 3 дні. Однак бувають рідкісні випадки, коли можна отримати всю суму вже в день звернення, але вартість об'єкта угоди в цьому випадку повинна бути істотно нижче ринкової, що, природно, зовсім не вигідно продавцю. Крім цього, таке можливо, тільки якщо у продавця повністю готовий комплект документів для термінового продажу. Але це не означає, що в день звернення отримати гроші можна: продавець цілком може отримати аванс відразу.

Вартість нерухомості буде вища, ніж пропонують звичайні покупці

Не рідко продавець, визначаючи вартість своєї нерухомості, керується принципами не пов'язаними з ринковими умовами. Наприклад, він може враховувати ціну, по якій сам придбав квартиру, витрати на ремонт, та й банально «У мене квартира дуже хороша і так шкода! Просто гроші потрібні терміново ... ». Але він не враховує, що ринок нерухомості може перебувати в занепаді, дизайн - це справа особистого смаку, а по сусідству приблизно такі ж квартири продаються значно дешевше. Спробувавши безуспішно продати квартиру самостійно кілька місяців за ціною, яка засіла у нього в голові, він вирішується на послугу термінового викупу за вартістю трохи нижче своєї планки. Але терміновий викуп - це завжди продаж нижче реальної ринкової вартості, яка не завжди збігається з уявленнями продавця, з дисконтом від 5% і вище, і це потрібно враховувати.

Будь-яка нерухомість підходить для термінового викупу

Можливість термінового викупу нерухомості залежить від кількох нюансів. Першочерговими є ліквідність об'єкта, запитувана сума і юридична безпека угоди. Чим простіше інвестору-покупцеві буде згодом продати нерухомість, тим більша ймовірність термінового викупу. Наприклад, недорогу квартиру недалеко від центру можна продати відносно швидко, чого не скажеш про елітний дорогий будинок в центрі або покинуту земельну ділянку далеко від міста. В цілому, терміновий викуп квартир або комерційної нерухомості є кращим у порівнянні з іншими типами об'єктів.

Терміновий викуп нерухомості - це складно і небезпечно

Терміновий викуп мало чим відрізняється від звичайної угоди з продажу нерухомості, а якщо бути відвертим, то відмінність тільки в тому, що покупець купує нерухомість не для особистого користування, а з метою інвестування. Тому терміни прийняття рішення значно скорочуються, що важливо для продавця, а вартість виходить трохи нижче ринкової, що важливо для інвестора, і кожен отримує те, що хоче. А в іншому це звичайна угода купівлі-продажу, яка професійно і в короткі терміни готується нашими фахівцями, які забезпечують простоту для продавця і юридичну безпеку для всіх.

Наш спеціаліст завжди готовий відповісти на всі ваші питання, та допомогти знайти оптимальне рішення для розв'язання вашої проблеми.

+38 (096) 535 -18-00

консультація безкоштовна

Вас можуть зацікавити

ІНШІ ПОСЛУГИ