Медреформа стартувала ще 7 грудня. У другому читанні ВР прийняла законопроект № 6604 про введення медреформи, який вносить зміни до Бюджетного кодексу.

Про це повідомляє Корупція.Інфо.

Медична реформа починається в 2018 році з корінних змін первинної медичної допомоги. Пацієнти будуть обслуговуватися у сімейного лікаря, терапевта чи педіатра, якого вибрали самі. Медичний заклад, в якому працюють ці лікарі отримає пряму річну оплату за обслуговування кожного пацієнта, який уклав договір.

За планом реформи, в 2018 році, приблизно в другому півріччі, лікарі первинної ланки почнуть отримувати фінансування за новою системою. Згідно з проектом бюджету на 2018 рік, за кожного пацієнта Національна служба здоров’я має намір виплачувати 370 гривень на рік.

Реформу медицини вторинного і третинного ланок проведуть не раніше 2020 року.

Мінімальна зарплата лікаря складе 250% від середньої по Україні станом на липень місяць минулого року.

З 2018 року пацієнти і лікарі будуть жити за новими правилами.

Отже… щоб планово видалити зуба мудрості нехай важкого, із крючковатим корінням що вирішив вилізти на половину, треба здати 14 аналізів сходити до уролога та гінеколога, зробити ФГ грудної полості та лягти в лікарню…. в общем, шукаю хорошого хірурга стоматолога )))) знаю точно, таке видаляють і без всіх цих формальностей – розповіла Eugenia Rudenka у себе в Фейсбук.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я