Мало хто знає, але великий вчений Альберт Ейнштейн, сформулював 10 законів успіху, які він сам застосовував у своєму житті і залишив нащадкам.

1. Людина, яка ніколи не помиляється, ніколи нічого нового не зробить. І навіть не пробував. Той, хто не боїться програти, в кінцевому підсумку, зможе перемогти, тому, що дізнається як це зробити.

2. Після того, як ми забудемо все те, чого нас вчили в школі, єдине, що у нас залишиться, це те, чого ми навчилися.

3. Людина вільна лише в своїй уяві. Знання обмежені. А уява безмежна. Думайте і думайте. Все, що нас оточує, було придумано в уяві наших предків. Все, що нас буде оточувати, буде створено за допомогою нашої уяви.

4. Секрет будь-якої творчості – це вміння тримати в секреті, джерела свого натхнення. Скажіть на кого ви рівняєтесь, і вас завжди будуть порівнювати. Не кажіть про це, і рівнятися будуть на вас.

5. Важливо, не те, чого людина домоглася, а те, що вона може дати іншим людям. У цьому і полягає справжня цінність. Прагніть бути цінними для людей, а не людиною успішною.

6. Жити можна тільки двома способами. Або ви вірите в чудеса, або ні.

7. Уміння мислити абстрактно звичайно має велике значення. Але воно ніщо, в порівнянні з даром фантазії чи уяви. Ви повинні спочатку придумати той світ, в якому хочете жити. Для того, щоб що щось сталося, треба цього захотіти і уявити. Причому настільки чітко, щоб це подання матеріалізувалося.

8. Для того, щоб зайняти своє місце в зграї вовків, потрібно спочатку стати вовком. Щоб вигравати, потрібно почати грати.

9. Якщо ви хочете грати краще за всіх, спочатку вивчіть правила гри.

10. Ніколи не переставайте цікавитися і питати. Цікавість і допитливість, важливіше, ніж ви думаєте. Для того, щоб знайти рішення, треба його шукати. Знання таких законів успіху, на думку Альберта Ейнштейна, буде дуже корисно для будь-якої людини.

Автор: Денис Рубльов.