Нове житло в Тульчині в іпотеку під 3%

Більше

  Як правильно робити зарядку вранці

  Share

  Напевно кожен з нас з великим завзяттям починав робити щоранку зарядку, але потім це запал кудись зникав. Для того щоб робити зарядку щоранку і не кидати, вам знадобиться підтримка з боку близьких, їх моральне схвалення вашої корисної звички. Комплекс вправ ранкової зарядки забезпечить гарний настрій і заряд  бадьорості.

  Робити зарядку вранці потрібно наступним чином:

  • коли ви прокинулися, потягніться ще лежачи в ліжку, посміхніться самі себе та світу навколо Вас.
  • потім скажіть собі, що у Вас все вийде, і спокійно, не поспішаючи, встаньте з ліжка.
  • умивайтеся прохолодною водою, почистіть зуби і після поверніться в кімнату.
  • для бадьорості включіть вашу улюблену музику.
  • закінчивши робити ранкову зарядку, налийте собі склянку води змішаної з медом і випийте його. Якщо напій припаде вам до смаку, можете випити ще один приблизно через хвилину після першого.
  • і кінцевий етап – це контрастний душ!

  Тепер уважніше розглянемо самі вправи, які складаються з розминки і самої зарядки. Розминка: Спочатку повороти головою: направо і наліво, вгору і вниз. По три рази. Потім нахили тулуба: направо і наліво, вперед і назад. Так само по три рази. Далі зігнути руки в ліктях на рівні грудей і почати робити ривки по два рази швидко відводячи назад, а після розкривати в сторони. По три рази. Тепер ставимо праву руку на пояс, ліву тримаємо над головою і тягнеться праворуч, а разом з нею і всю ліву сторону тіла. Повторюємо те ж саме з правою рукою. Спираємося об стіну і перекатываемся з однієї ноги на іншу, піднімаючи носок то однієї, то іншої ноги. Розминка завершена. Зарядка: Робимо по десять присідань, віджимань від підлоги і вправ на прес. Щотижня додавати по одному разу до кожного з вправ.
  Після зарядки прийміть душ!custom soccerjerseys custom jersey online custom design cheap jerseys adidas yeezy 700 jordan 1 low nike air jordan high tops nike air jordan 4 red nike air max terrascape 90 wigs for sale nike air max 97 couples sex toys for men nike air jordan 4 red wig store nike air jordan 4

  Замість зарядки або для посилення ефекту від виконаних вправ, ви можете зробити пробіжку на свіжому повітрі, тривалістю не менше півгодини. Багато, почавши робити ранкову зарядку, починають скаржитися на труднощі або непослух власного тіла. Головне в такій ситуації, почати виробляти звичку. Не лінуйтеся! Наше тіло завжди робить те, що ми йому говоримо. Тому перед тим як почати робити вранці зарядку, придумайте собі мотивацію, наприклад, якщо ви хочете схуднути або просто не хочете бути протягом дня сонним як муха, програмуйте у себе в голові думка про те, що саме ранкова зарядка позбавить вас від усього непотрібного. З самого першого дня вчіться отримувати від цього позитивні емоції. Якщо під час вправ організм вимагає сну, то не відмовляйте йому і поспіть.

  Не намагайтеся робити одне і те ж і в однаковій кількості кожен день. Міняйте концепцію і завжди прислухайтеся до свого тіла! Цікавий факт: виявляється, найбільшими любителями робити зарядку вранці, є китайці. У будинках цих людей є навіть спеціально обладнані кімнати. У них, ще до початку сніданку, збирається вся родина, не виключаючи старих і дітей. У передмісті Китаю практично в кожному парку в певні години можна побачити компанії людей, до п’ятнадцяти осіб, активно виконують гімнастику.

  poradnyk.com.

  В'ячеслав Васильович
  В'ячеслав Васильович
  Надійний партнер у сфері нерухомості - професійний агент-консультант із багаторічним досвідом роботи в Тульчині та Тульчинському районі. Знаючи особливості місцевого ринку, готовий надати інформацію та забезпечити персоналізовані рішення для успішного продажу та пошуку нерухомості.

  Read more

  Local News