Нове житло в Тульчині в іпотеку під 3%

Більше

  Як полегшити понеділок: добре відпочити та скласти план на тиждень

  Share

  Поради психологів.

  Всі ми любимо відпочивати, насолоджуючись безтурботними вихідними або відпусткою. І як важко буває від однієї думки, що в понеділок доведеться повертатися на роботу. Від очікування закінчення відпочинку може навіть трапитися депресія.

  Понеділок — день важкий.

  З цим фактом згодні практично всі. За статистикою, саме на цей день тижня припадає максимальна кількість травм, нещасних випадків, загострень хронічних захворювань.nike air max 90 mens nfl shop free shipping wholesale wigs mens nike air max 90 sale adidas shoes custom basketball jerseys cheap jordan 1 buffalo bills sales on adidas shoes custom football jerseys adidas yeezy boost 350 v2 cinder cheap lace front wigs sex toy shop cheap wigs nike air max mens

  Чим же так завинив понеділок?

  Насправді цей усталений стереотип повівся з давніх пір, коли понеділок призначався не просто першим днем тижня, а й першим робочим днем. Після двох вихідних від однієї думки знову опинитися на роботі може статися стрес.

  Тож далі – кілька порад психологів, як зробити перший робочий день легшим.

  • Вчасно лягайте спати, щоб зранку було легко вставати;
  • Постарайтеся за вихідні не думати про роботу, щоб добре від неї відпочити;
  • У понеділок згадайте, що ви напланували на тиждень, це активізує Вас;
  • Спочатку виконуйте важку роботу, а потім легшу.

  І, найголовніше: любіть свою роботу, щоб вам завжди хотілося працювати!

  В'ячеслав Васильович
  В'ячеслав Васильович
  Надійний партнер у сфері нерухомості - професійний агент-консультант із багаторічним досвідом роботи в Тульчині та Тульчинському районі. Знаючи особливості місцевого ринку, готовий надати інформацію та забезпечити персоналізовані рішення для успішного продажу та пошуку нерухомості.

  Read more

  Local News