Нове житло в Тульчині в іпотеку під 3%

Більше

  Вихованці Тульчинського будинку дитини потребують термінової допомоги

  Share

  Маленькі мешканці Тульчинського будинку дитини потребують допомоги.

  Про це розповіла директор цього дитячого закладу Марія Мазур. За її словами, дітям не вистачає деяких ліків, предметів побуту і засобів гігієни та догляду, канцелярії, фруктів тощо.

  В обласному Будинку Дитини міста Тульчин наразі виховуються 62 дитини віком від народження до шести років. Частина дітей – це, як їх називають «відмовники», – малюки, яких залишили батьки, інші діти мають ураження центральної нервової системи та порушення психіки.

  Тож пані Марія надала перелік найнеобхіднішого. Отже, потрібні фрукти (банани, апельсини, мандарини), какао – порошок, зошити і альбоми для малювання, сушарка для тарілок з піддоном, миючі та порошкові засоби для гігієни, для миття посуду, рідке мило, туалетний папір, губки для миття посуду, пеленки та гіпоалергенні памперси для дітей 2-4 років, мазі «Синафлан» та «Бетадин», крем «Десятин», поліетиленова плівка будівельна( ними огортають матраци), настільні, розвиваючі ігри, ляльки, конструктори, мозаїка, кубики, дерев’яні пазли…

  Вихованці Тульчинського будинку дитини потребують термінової допомоги

  На заклик про допомогу вихованцям Тульчинському будинку Дитини Першими відгукнулися ладижинці – працівники радіокомпанії «Лада», і вже почали збирати необхідні речі. До благодійної акції можуть долучитися усі небайдужі і принести гуманітарну допомогу у відділення столу замовлень РК «Лада+».

  Вже після 20 березня усю благодійну допомогу особисто буде передано до Будинку Дитини у Тульчині.

  В'ячеслав Васильович
  В'ячеслав Васильович
  Надійний партнер у сфері нерухомості - професійний агент-консультант із багаторічним досвідом роботи в Тульчині та Тульчинському районі. Знаючи особливості місцевого ринку, готовий надати інформацію та забезпечити персоналізовані рішення для успішного продажу та пошуку нерухомості.

  Read more

  Local News