Нове житло в Тульчині в іпотеку під 3%

Більше

  Вінницький суд вирішив, що курники під Василівкою будуються на законних підставах

  Share

  Вінницький окружний адміністративний суд ухвалив законне та неупереджене рішення і відмовив у задоволенні позовних вимог Національного Екологічного Центру України (НЕЦУ) до Тульчинської РДА у повному обсязі, фактично, визнавши, що бригада з вирощування курчат – бройлерів ТОВ «Вінницька птахофабрика» будується біля села Василівка Заозерненської сільської ради Тульчинського району на законних підставах.

  Нагадаємо, у травні 2017 року НЕЦУ звернувся до суду та вимагав визнати незаконним розпорядження Тульчинської РДА № 363 від 18.11.2016р. «Про затвердження детального плану території земельної ділянки розташованої поза межами населеного пункту на території Заозерненської сільської ради». Саме на цій ділянці тоді планувалось будувати бригаду курників «Вінницької птахофабрики».

  Слід додати, що у Василівці стосовно планів будівництва були проведені громадські слухання, і мешканці села одностайно підтримали інвестора. Більш того, ініціатором розташування бригади на василівських землях була саме сільська громада. Маленьке село мало безліч проблем, притаманних більшості українських сіл, і там чітко розуміли, що без інвестицій навіть мріяти про відродження і розвиток с.Василівки – марно.

  Мешканці села переконані, що у своєму виборі не помилились, адже за два роки співпраці з агроіндустріальним холдингом МХП, до якого входить «Вінницька птахофабрика» у с. Василівці, реалізовано багато важливих соціальних проектів. Птахофабрикою збудовано центральний водогін, зроблено капітальний ремонт сільського клубу, встановлено дитячий ігровий майданчик, надається постійна допомога школі та ФАПу, для пенсіонерів діє соціальний магазин. Не дивно, що василівська громада влітку 2017 року знову одноголосно підтримала плани розширення партнерства з МХП і погодила будівництво біогазового комплексу на своїх землях.

  Проте, активістів з НЕЦУ мало цікавить, як думка василівської громади, так і її добробут, тому вони подали позов до суду про незаконність розпорядження РДА, мотивувавши це тим, що заозерненська громада, яка з Василівкою складають одну сільську раду, не була поінформована про проведення громадських слухань. На 17 судових засіданнях протягом 10 місяців представники НЕЦУ намагалися довести свою правоту, вишукуючи докази – від технічних помилок у пресі до екологічної катастрофи у Шанхаї, від проблем зі зникненням води, яку, за їх словами, випили кури, до списків противників будівництва курників, переважна більшість з яких не є мешканцями ані Василівки, ані Заозерного.

  Нарешті, суд розставив всі крапки над «і», ухваливши остаточне рішення про те, що Тульчинська РДА видала розпорядження згідно закону, і права людей не були порушені.

  В'ячеслав Васильович
  В'ячеслав Васильович
  Надійний партнер у сфері нерухомості - професійний агент-консультант із багаторічним досвідом роботи в Тульчині та Тульчинському районі. Знаючи особливості місцевого ринку, готовий надати інформацію та забезпечити персоналізовані рішення для успішного продажу та пошуку нерухомості.

  Read more

  Local News