Нове житло в Тульчині в іпотеку під 3%

Більше

  Вчені закликають відмовитися від ватних паличок

  Share

  Медики закликають відмовитися від звички чистити вуха за допомогою ватних паличок

  Американська академія отоларингології – хірургії голови та шиї оприлюднили на своєму сайті статтю, у якій дали практичні рекомендації, як правильно доглядати за вухами.

  Вушна сірка – це унікальний секрет організму, який захищає порожнину вуха. Через рухи нижньої щелепи та процесом відновлення ороговівши клітин, вушна сірка вивільняється, тому ми бачимо накопичення секрету у вухах та намагаємося від нього позбутися.

  Для цього більшість людей використовує спеціальні ватні палички. Проте автори дослідження наполягають відмовитися від подібної практики.

  Також вчені не рекомендують надто ретельно мити вушні проходи та чистити їх, оскільки це може призвести до пошкодження слухового проходу та запалення та зміщення слухових кісток.

  Хірурги пояснюють, що ватні палички створені не для очищення вух, а для використання в хірургії та лабораторії.

  В'ячеслав Васильович
  В'ячеслав Васильович
  Надійний партнер у сфері нерухомості - професійний агент-консультант із багаторічним досвідом роботи в Тульчині та Тульчинському районі. Знаючи особливості місцевого ринку, готовий надати інформацію та забезпечити персоналізовані рішення для успішного продажу та пошуку нерухомості.

  Read more

  Local News