Нове житло в Тульчині в іпотеку під 3%

Більше

  Український уряд планує відмінити жовтий сигнал світлофора

  Share

  Через криваві події, що пов’язані із останніми за півроку масштабними ДТП в Україні, влада взялася до дій.

  Про це інформує Vlasno.info з посиланням на заступника міністра інфраструктури України у Facebook Юрія Лавренюка.

  Зі слів політика, прем’єр-міністр підтримав звернення, та доручив Мінінфраструктури, МВС, Національній поліції, Укравтодору та Укртрасбезпеці, опрацювати питання щодо відміни жовтого сигналу світлофора, та у разі необхідності винести відповідне питання на засідання Уряду.

  “Це дуже правильна ініціатива, тому що, проаналізувавши останні резонансні ДТП, всі вони пов’язані з проїздом на жовтий сигнал світлофору. Деякі водії не хочуть розуміти і трактують це так, що одному ще можна, або іншому вже можна, а потім гинуть люди. Багато країн у світі відмовляються від жовтого сигналу світлофора, має бути лише червоний і зелений і сама жорстка відповідальність за порушення проїзду на забороняючий сигнал”, – повідомив Юрій Лавренюк.

  В'ячеслав Васильович
  В'ячеслав Васильович
  Надійний партнер у сфері нерухомості - професійний агент-консультант із багаторічним досвідом роботи в Тульчині та Тульчинському районі. Знаючи особливості місцевого ринку, готовий надати інформацію та забезпечити персоналізовані рішення для успішного продажу та пошуку нерухомості.

  Read more

  Local News