Четвер, 22 Квітня, 2021

Купити квартиру в Тульчині за ціною забудовника

Доступне житло в Тульчині: мрія стає дійсністю Власна квартира, затишний куточок, де у кожного є особистий простір – це мрія, яка для більшості сімей залишається...

У Вінницькій області в цьому році на програму «Доступне житло» виділять 16 млн. грн.

- Advertisement -
- Advertisement -

У Вінницькій обласні раді до сесії підготували проект рішення, яким передбачено продовжити Регіональну цільову програму будівництва (придбання) доступного житла на 2018 – 2020 роки.

На виконання Програми передбачено направити протягом трьох років 51 млн. грн.. Зокрема, в 2018 році – 16 млн. грн.,(з них 6 млн. грн.. – кошти обласного бюджету; 5 млн. грн.. – кошти районних бюджетів та об’єднаних територіальних громад і 5 млн. грн.. – кошти мешканців.

В 2019 році – 17 млн. грн.,з них 7 млн. грн.. – кошти обласного бюджету; 5 млн. грн.. – кошти районних бюджетів та об’єднаних територіальних громад і 5 млн. грн.. – кошти мешканців.

в 2020 році – 18 млн. грн.,з них 8 млн. грн.. – кошти обласного бюджету; 5 млн. грн.. – кошти районних бюджетів та об’єднаних територіальних громад і 5 млн. грн.. – кошти мешканців.

Гроші будуть виділятись на будівництво та добудову житла, а також на переобладнання будинків або квартир під житло. Розраховують, що за рахунок фінансової підтримки в 2018 році 98 родин з Вінницької області зможуть покращити свої житлові умови.

Кошти розподілятимуть по регіонах. Програмою «Доступне житло», яка діяла в 2010 – 2017 роках було передбачено, що громадяни роблять перший внесок в розмірі 30% вартості житла, а потім отримують кредити під 3% річних.

- Advertisement -
Студія Успіхhttp://www.studio.yspih.com.ua
Швидко та дорого купівля, продаж, оренда нерухомості в Тульчині та в Тульчинському районі. Унікальна пропозиція швидкісних продажів...

Latest news

- Advertisement -

Related news

- Advertisement -