Нове житло в Тульчині в іпотеку під 3%

Більше

  У Вінницькій області в цьому році на програму «Доступне житло» виділять 16 млн. грн.

  Share

  У Вінницькій обласні раді до сесії підготували проект рішення, яким передбачено продовжити Регіональну цільову програму будівництва (придбання) доступного житла на 2018 – 2020 роки.

  На виконання Програми передбачено направити протягом трьох років 51 млн. грн.. Зокрема, в 2018 році – 16 млн. грн.,(з них 6 млн. грн.. – кошти обласного бюджету; 5 млн. грн.. – кошти районних бюджетів та об’єднаних територіальних громад і 5 млн. грн.. – кошти мешканців.

  В 2019 році – 17 млн. грн.,з них 7 млн. грн.. – кошти обласного бюджету; 5 млн. грн.. – кошти районних бюджетів та об’єднаних територіальних громад і 5 млн. грн.. – кошти мешканців.

  в 2020 році – 18 млн. грн.,з них 8 млн. грн.. – кошти обласного бюджету; 5 млн. грн.. – кошти районних бюджетів та об’єднаних територіальних громад і 5 млн. грн.. – кошти мешканців.

  У Вінницькій області в цьому році на програму «Доступне житло» виділять 16 млн. грн.

  Гроші будуть виділятись на будівництво та добудову житла, а також на переобладнання будинків або квартир під житло. Розраховують, що за рахунок фінансової підтримки в 2018 році 98 родин з Вінницької області зможуть покращити свої житлові умови.

  Кошти розподілятимуть по регіонах. Програмою «Доступне житло», яка діяла в 2010 – 2017 роках було передбачено, що громадяни роблять перший внесок в розмірі 30% вартості житла, а потім отримують кредити під 3% річних.

  В'ячеслав Васильович
  В'ячеслав Васильович
  Надійний партнер у сфері нерухомості - професійний агент-консультант із багаторічним досвідом роботи в Тульчині та Тульчинському районі. Знаючи особливості місцевого ринку, готовий надати інформацію та забезпечити персоналізовані рішення для успішного продажу та пошуку нерухомості.

  Read more

  Local News