Нове житло в Тульчині в іпотеку під 3%

Більше

  У Тульчині урочистостями вшанували «афганців» та учасників бойових дій

  Share

  В м. Тульчині відбулися районні урочистості з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з території Республіки Афганістан.

  В заходах взяли участь ветерани війни в Афганістані, учасники бойових дій в АТО, представники навчальних закладів міста і громадських організацій та ін. Учасники зібрання хвилиною скорботного мовчання вшанували світлу пам’ять загиблих воїнів-«афганців» та полеглих захисників України в зоні проведення АТО.

  У Тульчині урочистостями вшанували «афганців» та учасників бойових дій

  Для учасників зібрання прозвучала тематична концертна програма, по завершенні якої було проведено покладання квітів до пам’ятної стели загиблим учасникам АТО, Героям Небесної Сотні, Меморіалу Слави, в парку «Пам’ять», до могил воїнів-«афганців».

  У Тульчині урочистостями вшанували «афганців» та учасників бойових дійУ Тульчині урочистостями вшанували «афганців» та учасників бойових дійУ Тульчині урочистостями вшанували «афганців» та учасників бойових дій

  Також, у Тульчинській центральній районній бібліотеці пройшов вечір-зустріч «Трагедія і доблесть Афгану» – для молоді міста з воїнами – ветеранами Афганської війни: Литвиновим Петром Васильовичем, Осипенком Михайлом Васильовичем та Ніцаком Сергієм Степановичем. Відбувся перегляд відеофільмів, декламування віршів, спілкування молоді з ветеранами війни. Прозвучали «афганські» пісні у виконанні учнів Тульчинської загальноосвітньої школи – інтернату – ліцею. Спілкування було теплим і незабутнім.У Тульчині урочистостями вшанували «афганців» та учасників бойових дійУ Тульчині урочистостями вшанували «афганців» та учасників бойових дійУ Тульчині урочистостями вшанували «афганців» та учасників бойових дій

  В'ячеслав Васильович
  В'ячеслав Васильович
  Надійний партнер у сфері нерухомості - професійний агент-консультант із багаторічним досвідом роботи в Тульчині та Тульчинському районі. Знаючи особливості місцевого ринку, готовий надати інформацію та забезпечити персоналізовані рішення для успішного продажу та пошуку нерухомості.

  Read more

  Local News