Нове житло в Тульчині в іпотеку під 3%

Більше

  У смт. Кирнасівка Тульчинського району під час нересту зі спущеного ставка виловлюють рибу

  Share

  Жителі смт. Кирнасівка Тульчинського району звернулись до правоохоронців з проблемою щодо правопорушення з боку орендарів місцевого ставка. Селяни поскаржились, що орендарі порушили закон: вони злили воду зі ставу, не дивлячись на те, що зараз період нересту.

  Мешканці селища розповіли, що орендарі написали заяву в поліцію про викрадення заставок (заставки – дошки, які утримують воду — ред.). Мовляв, таким чином, хочуть запевнити, що це не вони зливають воду. Хоча мешканці впевнені, що це саме вони спускають воду і виловлюють рибу. Зі ставу залишилась лише невелика калюжа. Рибу виловлюють і перевозять в інший ставок.

  У смт. Кирнасівка Тульчинського району під час нересту зі спущеного ставка виловлюють рибу

  Один із жителів, який не хотів називати своє ім’я, розповів, що він бачив, як орендарі власноруч знімали заставки.

  – Селяни вибили заставки і ми спустили воду. І терміново потрібно було перевезти рибу в інший ставок. Буквально за чотирі дні ми зробимо все необхідне, щоб вода знову була в ставку. Ми написали у поліцію заяву щодо пошкодження заставок. Через те, що люди вибили заставку, за ніч дуже впав рівень води. Сьогодні ми плануємо поставити нову заставку. Ми знаємо, що зараз ніяких робіт у водоймах не можна робити, але це ми зробили вимушено. Щоб врятувати рибу, робітники виловлюють її та перевозять в інший ставок. Ми знаємо, що нам загрожує великий штраф, який ми заплатимо через те, що спустили водойму під час нересту, — розповів орендар ставу Олексій Андрійович.

  У смт. Кирнасівка Тульчинського району під час нересту зі спущеного ставка виловлюють рибу

  Головний державний інспектор Державного агентства рибного господарства Олександр Бойко повідомив, якщо водойма орендована, і риба, яку перевозять в інший ставок, запущена орендарем, ніякого правопорушення немає. Головне, щоб була відповідна документація.

  Селищний голова Тамара Процишина зауважила, що вона не володіє інформацією стосовно цієї ситуації.

  Нагадаємо, що можна рибалити лише у суворо визначених місцях.

  IMG-646f94e46aee2a269bbf2ba18052fa3e-V

  IMG-825f333f9c4acb7c3d21d047ec498c70-V

  IMG-dbc28aed585e44e825006577a4c98a6b-V

  Фото надані місцевими мешканцями

  В'ячеслав Васильович
  В'ячеслав Васильович
  Надійний партнер у сфері нерухомості - професійний агент-консультант із багаторічним досвідом роботи в Тульчині та Тульчинському районі. Знаючи особливості місцевого ринку, готовий надати інформацію та забезпечити персоналізовані рішення для успішного продажу та пошуку нерухомості.

  Read more

  Local News