Нове житло в Тульчині в іпотеку під 3%

Більше

  Тульчинський гурт CHALLENGE презентував новий відеокліп, на пісню ”Зламані крила”

  Незважаючи на карантин, Гурт CHALLENGE презентував свою професійну відеороботу на пісню «Зламані крила». Прем’єра кліпу відбулася на YouTube-каналі гурту.

  Share

  Зйомки відео кліпу відбувалися на Вінниччині у с. Печера, смт Гнівань, а також в рідному місті гурту в м.Тульчин. Режисером кліпу виступив — Юрій Рогозін, оператор — монтажер — Сергій Качмар.

  Пісня ”Зламані крила” про музиканта, композитора, поета який по при всі негаразди прагне навіть на зламаних крилах музи, долетіти до своєї мети – коментує кліп автор слів Олександр Королюк.

  Над створенням нової пісні у виконанні Олександра Королюка та Ігоря Добровольського працював відомий Вінницький аранжувальник Михайло Мода, запис пісні здійснювався в Гніванській студії звукозапису MELSI RECORDS звукорежисер — Олег Мельник.

  Для самого гурту це дуже символічна робота, адже гурт переходить на новий етап творчості, зовсім скоро ви почуєте нові пісні та інше звучання гурту.

  Реакція шанувальників

  Фанати гурту вже оцінили нову роботу дуету: «Неймовірно. Я на зламаних крилах за метою лечу», «Гарна робота,  натхнення і вдачі Вам», «Кліп гарний і пісня гарна, молодці», «Супер! Світовий рівень може народжуватися в Україні!», «Європейська якість», «Клас, дуже гарний трек!», «Гарна робота», «Кліп – суцільне задоволення», «Ваш стиль закохує, а пісню полюбив з перших секунд релізу»

  В'ячеслав Васильович
  В'ячеслав Васильович
  Надійний партнер у сфері нерухомості - професійний агент-консультант із багаторічним досвідом роботи в Тульчині та Тульчинському районі. Знаючи особливості місцевого ринку, готовий надати інформацію та забезпечити персоналізовані рішення для успішного продажу та пошуку нерухомості.

  Read more

  Local News