Нове житло в Тульчині в іпотеку під 3%

Більше

  Щоденник успіху: організуй свій час за допомогою 10 порад

  Останнім часом все частіше йдеться про таке поняття, як тайм-менеджмент. Що це таке?

  Share

  custom football jersey nfl shop custom soccer jerseys nike air max 90 sale rose sex toy nfl fantasy football dallas cowboys jersey nfl custom jersey rose sex toy cheap jordan best couples sex toys nike air max 90 colorways adidas yeezy 700 v3 custom jersey nike air max 97 black

  Це мистецтво встигати, вміння визначити, що є головним, а що — ні, куди насамперед спрямувати свої сили. Є такі люди, які рік витрачають на те, що цілком реально зробити за тиждень.

  Існують способи, які допоможуть організувати час.

  Фіксуйте те, що робите.

  Стежте, скільки часу ви витрачаєте на ті чи інші заняття. Для цього візьміть годинник, папір і ручку — просто записуйте події, нічого не аналізуйте. Записи за кілька днів дадуть вам якусь картину — тоді вже ви зможете проаналізувати, куди йдуть годинник. Наприклад, перегляд телевізора, розмови по телефону, перегляд електронної пошти.

  Намагайтеся не робити того, в чому немає необхідності

  Подивіться уважно на свій список, постарайтеся розставити в ньому все по пріоритетам. Спочатку найбільш важливі, потім менш важливі. Тайм — менеджмент потрібен для того, щоб навчитися правильно розподіляти свій час і не дозволяти навколишнього світу диктувати вам що робити, а що — ні. Це ваше життя і ніхто не може змусити вас робити те, що, на ваш погляд, заважає.

  Застосуйте закон Паркінсона

  Його суть полягає в тому, що вирішення питання буде вирішуватися стільки часу, скільки ви готові на нього витратити. Якщо ви визначили собі вивчити іноземну мову за рік, то обов’язково знайдуться причини, які все ускладнять, тому часові рамки і варто ставити. Всі складності вирішуйте в рамках відведеного часу. З часом ви навчитеся і це не становитиме для вас праці. Думка така, що тимчасові обмеження підстьобують вас вирішити цю задачу саме в поставлений термін.

  Обмежте потік інформації

  У наші дні інформація доступніше, але чи потрібно її стільки? Дайте відповідь собі на це питання, тільки чесно. Якщо ви хочете сформуватися як особистість, то треба вчитися і вчитися, а час не гумове. Для цього той же відмова від перегляду телевізора, зайвих посиденьок з подругами, будь недоцільне проведення часу потрібно, якщо не відсікти, то хоча б скоротити за часом.

  Тест на сумісність

  Фраза «поєднувати приємне з корисним» в цьому випадку набуває актуальності. Наприклад, якщо немає сил відмовитися від улюбленого серіалу, то в цей час можна покачати прес або зварити обід, якщо є телевізор на кухні. Також всі ми кудись їдемо — в цей час можна почитати корисну книгу, зробити необхідні позначки в щоденнику, прослухати актуальну аудіокнигу. Технічний прогрес тим хороший, що не стоїть на місці і можна використовувати різні пристрої для свого саморозвитку.

  Питання: чи важливо те, що я роблю?

  Задумайтеся, скільки часу ви витрачаєте на важливі справи. Виявляється, що важливі справи у нас займають якраз найменше часу. Кожна людина може зловити себе на думці, що справа, яку він зараз робить, не має жодної ваги і потім відчувати розчарування. Щоб цього уникнути, запитуйте себе час від часу про це, можна навіть для нагадування поставити заставку на робочому столі свого комп’ютера або повісити де-небудь на видному місці. Але є такі справи, які потрібно зробити, хоч вони і незначні — це просто наші обов’язки і без них нам теж не обійтися.

  Зібраність і ще раз зібраність

  Є таке поняття, як прокрастинація. Це відкладання справ на завтра. Якщо ви ловите себе на тому, що схильні відкладати важливі справи, то тайм — менеджмент закликає до того, щоб виробити в собі звичку зробити сьогодні те, що можна відкласти на завтра. Про організацію себе на роботі багато вже сказано, але це теж потрібно практикувати і застосовувати. Багато хто відзначає, що подібні заходи дозволяють їм ефективніше працювати.

  Такі важливі дрібниці

  Визначити, що є дрібниці, а що ні, не складе труднощів. Першорядні завдання потрібно виконувати в першу чергу, але дрібниці, які скупчуються теж потрібно зробити. Тому просто поставтеся до них рівно з тією відповідальністю, до якої вони належать. Тобто, на дзвінки можна не відповідати, якщо вони не важливі і так далі — у кожного свій список. Ніколи не акцентируйтесь на дрібницях.

  Тиша на роботі

  Не відволікайтеся на робочому місці. Відключитися від Інтернету, приберіть мобільний телефон або хоча б поставте в режим вібрації, якщо не можна зовсім без зв’язку. Приберіть на робочому столі і доведіть заплановану справу до кінця.

  Займіться собою

  Зрозуміло, що від його самопочуття залежить і продуктивність. Для цього займіться спортом. Багато хто може запитати — як займатися спортом, якщо, прийшовши з роботи, валишся з ніг від втоми? Відповідь — спортом можна і потрібно займатися — це дозволить вам бути в формі і не падати з ніг від втоми, а, навпаки, додає сил та енергії. Спробуйте і ви побачите результат, він вам сподобається. Наприклад, можна з роботи не їхати додому в задушливому і тісному транспорті, а піти пішки. Це і зарядка, і можна подивитися навколо себе — насолодитися пейзажем.

  Використовуйте ці нехитрі методи, і ви навчитеся бути ефективним у своєму житті.

  “Щоденник за методикою Bullet Journal” — це революційна система для всіх, хто намагається організувати свій час максимально продуктивно. Райдеру Керроллу вдалося переконати в її ефективності не лише такі поважні видання, як Forbes, The Wall Street Journal та Vogue, а й понад мільйон топ-менеджерів, блогерів, коучів та успішних бізнесменів.

  Ця методика допоможе тобі стати більш організованим, фокусуватися на цілях і досягати їх за найкоротший час. Зі своїм Bullet Journal ти наведеш лад у буденних справах, набудеш корисних навичок, знайдеш час і мотивацію для того, що справді варте уваги. Прокачуй пам’ять, структуруй думки і плани, керуй сьогоденням і проектуй майбутнє!

  В'ячеслав Васильович
  В'ячеслав Васильович
  Надійний партнер у сфері нерухомості - професійний агент-консультант із багаторічним досвідом роботи в Тульчині та Тульчинському районі. Знаючи особливості місцевого ринку, готовий надати інформацію та забезпечити персоналізовані рішення для успішного продажу та пошуку нерухомості.

  Read more

  Local News