Нове житло в Тульчині в іпотеку під 3%

Більше

  Прорив у сфері медицини: біологи розробили ліки проти старіння

  Share

  Науковці створили препарат, який вибирає старіючі клітини організму тварини і знищує їх, збільшуючи його виживання приблизно на 36%.

  Такий препарат винайшли біологи з Національного інституту старіння США в Бетесді, пише журнал Nature Medicine.make a custom jersey custom nfl jerseys sales of air jordan adidas yeezy 350 boost v2 jersey sale sex toys and lingerie best wigs for black women nfl jerseys cheap best sex toys team jersey seahawks nfl best nfl jerseys design jerseys nike air jordan mens low custom nfl jersey

  Як зазначають вчені, клітини дорослої людини втрачають здатність ділитися через 40-50 циклів. Накопичення клітин, виключених з роботи, запускає процес старіння організму загалом.

  Вони провели експерименти з застосування нового препарату на лабораторних мишах. Результати дослідження показали, що сенолітики (препарати, які вибірково знищують постарілі клітини) можуть боротися з наслідками старіння.

  Під час експерименту препарат повернув гризунам рухливість, а їхня здатність до виживання збільшилася на 36%, смертність ж знизилася на 65%.

  Біолог Феліпе Сьєрра додав, що зараз група науковців працюватиме над додатковими дослідами, щоб з’ясувати, чи безпечними будуть ці ліки для людини.

  Як відомо, тривалість життя людей на 20% залежить від генетики і на 80% – від способу життя.

  В'ячеслав Васильович
  В'ячеслав Васильович
  Надійний партнер у сфері нерухомості - професійний агент-консультант із багаторічним досвідом роботи в Тульчині та Тульчинському районі. Знаючи особливості місцевого ринку, готовий надати інформацію та забезпечити персоналізовані рішення для успішного продажу та пошуку нерухомості.

  Read more

  Local News