Нове житло в Тульчині в іпотеку під 3%

Більше

  Прем’єр-міністр: Середня зарплата в Україні має дорівнювати не менше 10 тис. грн

  Share

  Середня заробітна плата в Україні в нинішніх умовах має дорівнювати не менше 10 тис. грн, і цей показник формується за рахунок зростання економіки та виводу економіки з тіні. Про це сказав Володимир Гройсман.

  – Середня заробітна плата в Україні в нинішніх умовах має дорівнювати не менше 10 тис. грн, – сказав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. – Ми віддаємо людям борги. Людей перетримали на мінімальній зарплаті і зарплатах в конвертах. А потім, коли люди виходять на пенсії, вони отримують мінімальні пенсії. Зарплату треба виводити з тіні.

  Глава уряду підкреслив, що зростання зарплат не веде до безконтрольного зростання цін.

  – Підвищення зарплат не вплинуло на зростання цін. Кошти були в тіні, наша система детінізації спрацювала таким чином, що ми забрали кошти з тіні, і вони почали працювати на легальну економіку. І ці гроші ми інвестували, наприклад, в освітян, в підвищення поваги до українського вчителя, – додав можновладець. Про це повідомив Урядовий портал.

  pogliad.ua

  В'ячеслав Васильович
  В'ячеслав Васильович
  Надійний партнер у сфері нерухомості - професійний агент-консультант із багаторічним досвідом роботи в Тульчині та Тульчинському районі. Знаючи особливості місцевого ринку, готовий надати інформацію та забезпечити персоналізовані рішення для успішного продажу та пошуку нерухомості.

  Read more

  Local News