Четвер, 15 Квітня, 2021

Купити квартиру в Тульчині за ціною забудовника

Доступне житло в Тульчині: мрія стає дійсністю Власна квартира, затишний куточок, де у кожного є особистий простір – це мрія, яка для більшості сімей залишається...

Прем’єр-міністр: Середня зарплата в Україні має дорівнювати не менше 10 тис. грн

- Advertisement -
- Advertisement -

Середня заробітна плата в Україні в нинішніх умовах має дорівнювати не менше 10 тис. грн, і цей показник формується за рахунок зростання економіки та виводу економіки з тіні. Про це сказав Володимир Гройсман.

– Середня заробітна плата в Україні в нинішніх умовах має дорівнювати не менше 10 тис. грн, – сказав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. – Ми віддаємо людям борги. Людей перетримали на мінімальній зарплаті і зарплатах в конвертах. А потім, коли люди виходять на пенсії, вони отримують мінімальні пенсії. Зарплату треба виводити з тіні.

Глава уряду підкреслив, що зростання зарплат не веде до безконтрольного зростання цін.

– Підвищення зарплат не вплинуло на зростання цін. Кошти були в тіні, наша система детінізації спрацювала таким чином, що ми забрали кошти з тіні, і вони почали працювати на легальну економіку. І ці гроші ми інвестували, наприклад, в освітян, в підвищення поваги до українського вчителя, – додав можновладець. Про це повідомив Урядовий портал.

pogliad.ua

- Advertisement -
Студія Успіхhttp://www.studio.yspih.com.ua
Швидко та дорого купівля, продаж, оренда нерухомості в Тульчині та в Тульчинському районі. Унікальна пропозиція швидкісних продажів...

Latest news

- Advertisement -

Related news

- Advertisement -