spot_img
spot_img

Зараз податком обкладаються «зайві» квадратні метри: квартири площею понад 60 квадратних метрів, будинки більш як 120 квадратів, а також квартира і будинок загальною площею більш як 180 квадратних метрів.

Розмір податку може самостійно визначати місцева влада, але він не повинен перевищувати 1,5% від мінімальної зарплати. У 2020-му доводилося платити 62,5 грн за кожен «зайвий» квадратний метр. Цього року через підвищення мінімальної зарплати виросте і податок на нерухомість: у 2021-му – 70,8 грн.

Існує також додатковий податок на нерухоме майно або «податок на розкіш», його розмір у 2021 році не змінився. Власникам квартири площею понад 300 квадратних метрів або будинку понад 500 квадратних метрів потрібно буде заплатити 25 тис. грн.

За прострочення сплати податку на нерухомість передбачений штраф: 10% від суми боргу за прострочення до 30 днів, якщо більше 30 днів – 20% від суми податку.

Платити податок на нерухомість потрібно не всім, є винятки: багатодітні сім’ї, діти-сироти, діти-інваліди, дитячі садки, школи, релігійні організації, учасники ООС і їхні сім’ї, громадські організації інвалідів.

За матеріаламиslovoidilo.ua

spot_img

Слідкуйте за новинами так, як вам зручно

Підпишіться на YSPIH.COM.UA у соціальних мережах!

Податок на нерухомість в 2021 році: скільки доведеться платити

SmartApp

Each template in our ever growing studio library can be added and moved around within any page effortlessly with one click. Combine them, rearrange them and customize them further as much as you desire. Welcome to the future of building with WordPress.