Нове житло в Тульчині в іпотеку під 3%

Більше

  Організатори фестивалю оголосили повну програму OPERAFEST TULCHYN-2018

  Share

  Протягом трьох днів під відкритим небом глядачі побачать вісім ексклюзивних постановок всесвітньовідомих оперних шедеврів, адаптованих спеціально для OPERAFEST TULCHYN. Виконавці – найкращі зірки європейської, американської та української оперних сцен, які виступають на престижних оперних сценах світу.

  Детально про концертну програму та нововведення у фестивалі розповіли сьогодні, 16 квітня, організатори та партнери фестивалю під час прес-конференції.

  Загалом у фестивалі візьмуть участь понад 30 солістів з Австрії, Німеччини, США та України, 300 оркестрантів, 50 танцюристів, 180 учасників хорових колективів та чотири всесвітньовідомі диригенти: Оксана Линів (Австрія-Україна), Тарас Криса (США), Дмитро Морозов (Україна), Вікторія Рацюк (Україна).

  Організатори обіцяють вражаючі сучасні флюрарт-об’єкти та грандіозні світлові інсталяції, які цього року займатимуть площу 200 квадратних метрів, цікаві селфі-зони, фото та мистецькі виставки та спеціальну дитячу локація, а кожен фестивальний день буде продовжуватися яскравою нічною програмою.

  Організатори фестивалю оголосили повну програму OPERAFEST TULCHYN-2018

  – Концертну програму презентуємо із гордістю та абсолютною впевненістю, що вона захопить та вразить кожного глядача! Ми відібрали найкращі і найвідоміші оперні шедеври. Кожна постановка – різна за настроєм, подачею, формою. Буде і вічна класика, і сучасні, дуже неординарні премєри! Завдяки цьому розмаїттю абсолютно кожен зможе знайти те, що йому до душі. На OPERAFEST TULCHYN прозвучить багато оперних хітів. Глядачі впізнають їх з перших акордів, – сказав головний режисер фестивалю Павло Третьяков.

  Організатори фестивалю оголосили повну програму OPERAFEST TULCHYN-2018

  Дитяча опера, 3D-шоу і рок: чим дивуватиме OPERAFEST TULCHYN-2018

  Голова ОДА Валерій Коровій також додав, що робитиме все можливе, аби фестиваль відбувся на достойному рівні, враховуючи й інфраструктуру міста.

  • Ми прагнемо, щоб ось цей наш айфон культурний, який ми придумали і всі спільно реалізуємо, щоб він був набагато більш насиченішим і дарував всім незабутні враження. Я переконаний у тому, що це буде найкращий фестиваль оперного співу в Україні на наближчі декілька років це точно.

  Один із головних меценатів фестивалю Микола Кучер також закцентував увагу на важливості цього проекту, як для міста, так і України загалом і відмітив позитивні зміни самого Тульчина.

  Організатори фестивалю оголосили повну програму OPERAFEST TULCHYN-2018

  • Сьогодні те, що відбувається в Тульчині – це дуже яскрава подія не тільки у Вінницькій області, але й у всій Україні. Воно насправді вражає, коли на сцені більше сотні людей, вони всі в сценічних костюмах, красиво співають, коли виступає симфонічний оркекстр, а люди аплодують. Мені насправді здавалося раніше «Де Тульчин, а де опера?», а тут виявилося все навпаки. Ми думали, що є така велика різниця між елітарним оперним мистецтвом і тим, що ми звикли бачити, а виявляється все набагато простіше і сприймається на ура.

  Організатори фестивалю оголосили повну програму OPERAFEST TULCHYN-2018
  Пан Микола також зазначив що фестиваль має всі складові вдалого бізнесового проекту: гарну ідею, капітал, хороших менеджерів та вдячних глядачів.

  ПРОГРАМА
  Якщо говорити про мовне звучання, то на концертах та виставах OPERAFEST TULCHYN-2018 прозвучать опери українською, італійською, німецькою та англійською мовами. Загалом глядачі почують найкращі твори 17 геніальних композиторів усіх часів: Вольфганга Амадея Моцарта, Петра Чайковського, Миколи Лисенка, Руджеро Леонкавалло, Ріхарда Вагнера, Ендрю Ллойд Веббера, Джоаккіно Россіні, Гаетано Доніцетті, Джузеппе Верді, Георга Генделя, Лео Деліба, Миколи Римського-Корсакова, Семена Гулака-Артемовського, Джакомо Пуччіні, Жака Оффенбаха, Жоржа Бізе і Джона Кандера.

  Організатори фестивалю оголосили повну програму OPERAFEST TULCHYN-2018

  8 червня о 19.00 фестиваль відкриє концерт «ГАЛА-ОПЕРА». У одному концерті прозвучать найкращі арії з легендарних опер: «Севільський цирульник», «Лючія ді Ламмермур», «Макбет», «Чарівна флейта», «Ксеркс», «Набукко», «Лакме», «Снігуронька», «Запорожець за Дунаєм», «Джанні Скіккі», «Казки Гофмана», «Турандот», «Кармен», «Травіата».

  Виконавці: найкраща жінка-диригент світу, головний диригент опери і філармонійного оркестру м. Ґрац – ОКСАНА ЛИНІВ(Австрія), Міжнародний симфонічний оркестр INSO-Львів, Чоловіча хорова капела «Дударик» та 9 кращих солістів, які представляють Україну на європейських сценах: Ігор Онищенко (баритон), Тетяна Журавель (колоратурне сопрано), Сергій Магера (бас), Віктор Андрійченко (контртенор), Ольга Дядів (сопрано), Юрій Дудар (баритон), Олег Злакоман (тенор), Юлія Терещук (сопрано), Віктор Шевченко (бас).

  Організатори фестивалю оголосили повну програму OPERAFEST TULCHYN-2018

  • Сама Оксана Линів сказала, що «Гала-опера» задає тон всьому фестивалю, тому ми зробимо з Вами вокальний парад зірок, які працюють у закордонних оперних театрах. Вони приїдуть спеціально в Україну, – додала арт-директорка фестивалю Ірина Френкель.

  О 22.00 у виконанні Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М. Лисенка й головного диригента театру – Дмитра Морозова глядачі побачать україномовну постановку легендарної опери «МАЗЕПА» Петра Чайковського.

  Організатори фестивалю оголосили повну програму OPERAFEST TULCHYN-2018

  Аби відновити історичну справедливість і представити новий погляд на особистість одного з найвидатніших діячів нашої історії, постановники опери «МАЗЕПА» створили власну редакцію тексту і внесли зміни в музичну драматургію опери. Під час показу будуть використані світлові й музичні спецефекти. Місцями на сцені одночасно будуть грати 120 артистів — хор, балет, солісти й оркестр.

  • Харківський оперний театр, який був перший в Україні приїде до другого оперного театру в Україні. У Харкові вже говорять про те, що вони також думають створити подібний фестиваль і таким чином створити містом між двома містами і обєднати їх одним брендом, – зазначила Ірина Френкель

  Організатори фестивалю оголосили повну програму OPERAFEST TULCHYN-2018

  Опівночі глядачів чекає вогняне шоу і перша україномовна постановка рок-опери «ІСУС ХРИСТОС — СУПЕРЗІРКА» Ендрю Ллойд Веббера, що є автором «Привиду опери» й мюзиклу «Кішки». За 48 років існування рок-опери постановки шоу пройшли на сценах 17 країн світу. Унікальність постановки «ІСУС ХРИСТОС – СУПЕРЗІРКА», яку побачать глядачі OPERAFEST TULCHYN-2018, у тому, що т англійський текст Тіма Райса вперше перекладений українською мовою, завдяки чому зміст рок-опери буде зрозумілий кожному!

  Врахувавши побажання глядачів, які відвідали фестиваль минулого року, організатори вирішили додати до програми і дитячу складову. Нею безпосередньо курує депутатка обласної ради Лариса Білозір.

  Організатори фестивалю оголосили повну програму OPERAFEST TULCHYN-2018

  • Для мене особисто дуже важливою була поява дитячої опери, дитячої програми на фестивалі. Ми влаштували для них цікавий інтерактив, який допоможе долучити їх до високого, до мистецтва і я переконана, що це вдасться. Ми влаштуємо інтерактивні ігри, селфі-зони, дитячі фотозони, будуть також інсталяції. Щоб зацікавити дітей, ми вирішили зробити вікторину і до 15 травня потрібно буде заповнити форму на сайті фестивалю і автори перших 1000 правильних відповідей отримають запрошення. Місця будуть в партері для 1000 діток.

  Організатори фестивалю оголосили повну програму OPERAFEST TULCHYN-2018

  9 червня о 16.00 відбудеться прем’єра дитячої музичної вистави «КОЗА-ДЕРЕЗА» за мотивами однойменної опери Миколи Лисенка, яка є першою дитячою оперою не лише в українській музиці, а й загалом у світі.

  Вперше оперу було поставлено у 1888 році у Києві за участю дітей Миколи Лисенка і Михайла Старицького. Костюми й танці для першої постановки допомагала створювати Леся Українка.

  На фестивалі OPERAFEST TULCHYN-2018 у спільній постановці Вінницького академічного обласного театру ляльок і хорового колективу та оркестру Вінницького училища культури і мистецтв ім. М. Леонтовича глядачів чекає зустріч не лише з усім відомими героями казки, а й з Пасічником – нащадком козака-характерника, який вразить своїми дивовижними здібностями.

  • Режисер-постановник – заслужений артист України Олександр Кузьмин, керівник хору – Ольга Бабошина, диригент – заслужений діяч мистецтв України Геннадій Муращенко. Художній керівник проекту – заслужений діяч мистецтв України Олександр Свіньїн.

  Організатори фестивалю оголосили повну програму OPERAFEST TULCHYN-2018

  О 18.00 глядачі побачать феєричну оперу «ПАЯЦИ» – цьогорічну прем’єру Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М. Лисенка (диригент – Вікторія Рацюк).

  Відомий тенор Енріко Карузо, який виконував одну з головних партій опери ще у ХIХ столітті, зізнавався, що коли він співає знамениту арію «Смійся, Паяц», у нього з очей течуть справжні сльози…

  Постановники харківської версії вистави повністю переосмислили хрестоматійне трактування опери, вигадали нове місце дії, нові образні характеристики та біографії героїв, тобто створили нестандартне драматургічне і художнє рішення, що дає можливість глядачам по-новому поглянути на вічну історію кохання, ревнощів та помсти.

  Організатори фестивалю оголосили повну програму OPERAFEST TULCHYN-2018

  9 червня о 21.00 відбудеться прем’єра неординарної постановки опери «ДОН ЖУАН» Вольфганга Амадея Моцарта у новому прочитанні. Існує документально не підтверджена легенда, що консультантом під час роботи над оперою був Казанова.

  На фестивалі OPERAFEST TULCHYN-2018 у виконанні Міжнародного симфонічного оркестру INSO-Львів, чоловічої хорової капели «Дударик» та диригента Оксани Линів (Австрія) буде представлена новаторська й незвичайна постановка «ДОН ЖУАНА», яка за задумом режисера Юлії Журавкової буде овіяна містикою і ореолом таємничості. Концепція постановки побудована на проекції легенди про Дон Жуана на інший міфологічний пласт, що споконвіку бентежить людську уяву – легенди про вампірів. Дон Жуан виступить як постать, що наділена надлюдськими силами – на зразок Ван Хельсинга.

  Організатори фестивалю оголосили повну програму OPERAFEST TULCHYN-2018

  Опівночі другий фестивальний день фінішує 3D-MAPPING SHOW на фасаді головного корпусу Палацу та кінопоказом легендарного музичного фільму «АМАДЕЙ» (1984) Мілоша Формана у повному, режисерському форматі.

  Організатори фестивалю оголосили повну програму OPERAFEST TULCHYN-2018

  10 червня фінальний день OPERAFEST TULCHYN о 18.00 розпочнеться грандіозним концертом «ГАЛА-ВАГНЕР» . У виконанні кращих солістів Німеччини, Австрії та США Петера Свенссона (тенор, Австрія), Стефані Вайс (мецо-сопрано, США/Німеччина), Елізабет-Марії Вахутки (сопрано, Німеччина), Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії, Академічного хору «Глорія» і знаменитого диригента Тараса Криси (США) прозвучать найкращі арії та увертюри найвідоміших опер геніального Ріхарда Вагнера: «Трістан і Ізольда», «Перстень Нібелунгів», «Валькірія», «Зігфрід», «Смерть богів», «Золото Рейну» та інших.

  Організатори фестивалю оголосили повну програму OPERAFEST TULCHYN-2018

  О 21.00 відбудеться ексклюзивний показ концертної версії всесвітньовідомого мюзиклу Джона Кандера «ЧИКАГО», який вже більше 42 років приводить у захват глядачів по всьому світу: від Мехіко-Сіті до Австралії, від Сан-Паулу до Південної Африки.

  Виконавці: солісти з США Ендрю Табак, Мішель Джонсон, Ніколь Каплан, Тод Фітцпатрік, Дрейк Шерман та Стефані Вайс, Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії, Академічний хор «Глорія», диригент – Тарас Криса (США).

  Постановка концертних номерів − Ольга Лачко (Україна). Режисер концертної версії – заслужений діяч мистецтв України Павло Третьяков.

  Павло Третьяков також додав, що мюзикл буде представлений у доволі незвичному форматі.

  • Чикаго у нашому випадку буде йти у досить незвичній версії. Всі ви знаєте, що це найвідоміший джазовий мюзикл і написаний для джазового оркестру. В нашому випадку це буде симфонічна версія. І це унікальний момент, який ми готуємо до закриття фестивалю.

  Також організатори додали, що ця вистава матиме лише одну генеральну репетицію 9 червня у Вінниці.

  В'ячеслав Васильович
  В'ячеслав Васильович
  Надійний партнер у сфері нерухомості - професійний агент-консультант із багаторічним досвідом роботи в Тульчині та Тульчинському районі. Знаючи особливості місцевого ринку, готовий надати інформацію та забезпечити персоналізовані рішення для успішного продажу та пошуку нерухомості.

  Table of contents

  Read more

  Local News