Людина — це не лише її вчинки, чи не так?! А це означає, що ми не повинні зациклюватись лише на списку справ, які маємо виконати. Однак, таке твердження може затьмарити наше мислення, змусити нас повірити в те, що людина — це щось більше, аніж сукупність її дій. Проте насправді це не так.

Пам’ятайте: те, що ви робите, є справді тим, що має значення в житті; наші дії визначають нас.

Коли для людини головним стає лише те, ким вона хоче стати, її его бере владу над нею, і вона перестає працювати над собою.

В такому випадку ми починаємо надавати більшого значення речам, які насправді неважливі, от як — наша місце в житті або що інші люди думають про нас. Але насправді важливим є те, чого ми доб’ємось.

Ви те, що ви робите! Тому, якщо ви чогось не робите, то не можете бути ним.

Отож, ви — оратор? Гаразд, з якою ефективною промовою ви виступите сьогодні?

Ви — підприємець? Чудово! Як ви вирішуєте реальні проблеми з вашим бізнесом?

Ви — лідер? Цікаво. В цю ж хвилину ви допомагаєте іншим людям стати кращими?

Ви — письменник? Це досить круто. Що ви збираєтесь написати сьогодні після обіду?

Бачите, самі по собі звання не мають значення, тому що вони не мають ніякої цінності. У будь-якому разі, цінність не з’являється через те, що вони дозволяють его завадити реальним досягненням. Навіть якщо звання мало значення, ви б заслужили тільки на таке, яке б відповідало вашій діяльності і тому, ким ви є зараз.

Отож, замість того, щоб хвилюватися за вашу кампанію, сфокусуйтесь на роботі, яку ви хочете робити, і робіть її. Перестаньте хвилюватись про появу певного звання, і почніть виконувати роботу, яку ви відкладали до моменту отримання цього статусу.

Ось вам приклад: якщо ви письменник, і переймаєтесь тим, як люди оцінять ваш наступний бестселер, краще сядьте та напишіть його. Перестаньте думати, досліджувати, вишукувати щось в Інтернеті і вдивлятись в екран комп’ютера.

Замість того, щоб хвилюватись за успіх, просто зробіть свою роботу. Зробіть те, що маєте зробити, і що розумієте в глибині душі. Це і є успіх!

І ще одне, зрозумійте, що успіх — це не турбування про те, що подумають інші люди. Налаштуйте себе на конкретну мету і присвятіть себе реальній роботі, яка в результаті буде виконана.

То ж, підсумовуючи усе вище написане, відповідь на питання “Як стати тим, ким ви хочете?” досить проста. Перестаньте фокусуватись на процесі становлення кимось. Це неправильна мета. Замість цього робіть роботу, яку ви покликані робити. І що б не сталось в житті, ви будете розуміти, що витратили своє життя на цій планеті на досягнення того, що мало значення.

Фото заголовку
За матеріалами