Середа, 14 Квітня, 2021

Купити квартиру в Тульчині за ціною забудовника

Доступне житло в Тульчині: мрія стає дійсністю Власна квартира, затишний куточок, де у кожного є особистий простір – це мрія, яка для більшості сімей залишається...

Населення Вінницької області за роки незалежності скоротилось на 300 тисяч чоловік

- Advertisement -
- Advertisement -

Протягом 1991-2014 років кількість населення Вінницької області зменшилось на 300 тисяч. Тобто, щороку помирало на 10 тисяч більше, ніж народжувалось.

Таку сумну статистику на засіданні Бюджетного комітету Верховної Ради озвучив губернатор Вінницької області Валерій Коровій.

— Населення Вінницької області скоротилось за двадцять три роки незалежності на 300 тисяч людей. В одному районі проживає 30-35 тисяч, то можна бачити масштаби. Причому, скорочення відбувається в основному за рахунок сільського населення, – говорить він. – Кількість дітей шкільного віку скоротилась з 239 тисяч до 152 тисяч. Це загальна кількість по Україні.

За словами Валерія Вікторовича, крім зменшення кількості сільського населення, в області виникла нова проблема:

— Ми зіткнулись з таким явищем, як стихійна урбанізація. Тобто, у Вінниці є двісті квадратних метрів нового житла, а люди з сіл купують своїм дітям по дві-три квартири. Це викликає диспропорції в розвитку та структурі міста. Натомість маємо занедбані будівлі в сільській місцевості.

За прогнозами Організації Об’єднаних націй, населення України до 2050-го року зменшиться з 44.2 до 36.4 мільйонів.

- Advertisement -
Студія Успіхhttp://www.studio.yspih.com.ua
Швидко та дорого купівля, продаж, оренда нерухомості в Тульчині та в Тульчинському районі. Унікальна пропозиція швидкісних продажів...

Latest news

- Advertisement -

Related news

- Advertisement -