Нове житло в Тульчині в іпотеку під 3%

Більше

  Найпотрібніші професії майбутнього

  Міністерство освіти і науки України визначило найбільш затребувані спеціальності майбутнього. Саме їх посилено розвиватимуть у школах та університетах.

  У Стратегії розвитку вищої освіти в Україні на 2021–2031 роки йдеться, що великий попит матимуть технічні та інженерні навички.

  Зокрема у Стратегії визначили такі професійні напрями:

  • Технології майбутнього: архітектор територій, фахівець з робототехніки, інженер-проєктувальник різного профілю, фахівець з 3D-друку, розробник, диспетчер безпілотників, космогеолог.
  • IT і дані: проєктувальник «розумного середовища», «розумних будинків», програміст, аналітик даних, аналітик, фахівець з кібербезпеки, розробник блокчейн-технологій, AR/VR-розробник, фахівець з цифрового контенту, цифровий лінгвіст.
  • Екологізація виробництва і життя: екоаналітик у будівництві, фахівець з альтернативної енергетики, біоетик, ресайклінг-дизайнер, фахівець із сіті-фермерства.
  • Здоров’я людини: біогенетик, біоінженер, біоінформатик, біофармаколог, телехірург, IT-лікар, медична сестра, фізіотерапевт, нейропсихолог.

  Актуальними також залишаються професії, пов’язані з охороною здоров’я, навчанням, індивідуальними послугами, творчістю. Їх не можуть замінити автоматизовані системами навіть з використанням штучного інтелекту.

  Слідкуйте за новинами так, як вам зручно:

  Підпишіться на YSPIH.COM.UA у соціальних мережах!

  ПРОДАЖ НЕРУХОМОСТІ