На один з найбільших мотофестивалів “Загул 2018” з’їдуться байкери з різних країн

ІХ Мотофестиваль “Загул 2018” відбуватиметься протягом трьох днів, з 17-го по 19 травня.

За словами одного із організаторів, Олександра Мельника, цей фестиваль сильно відрізняється від решти українських байкерських “тусовок”. Тут пропагують здоровий стиль життя та планують величезну кількість активностей, щоб в учасників навіть часу не було на те, щоб думати про алкоголь.

Цього року організатори дійства очікують більше двох тисяч мотоциклістів з України, Польщі, Молдови, Білорусі та інших країн.

– В нас помітна тенденція зростання кількості учасників. Ще жодного разу не було такого, щоб на “Загулі” було менше людей, ніж за рік до того. В 2017 році приїхало близько двох тисяч учасників, тому певні, що цього року їх буде більше, – зазначає Олександр Мельник.

В основу тематики цьогорічного фесту покладено казку про Алладіна.

– Ми пропонуємо вам разом з нами під звуки східної музики та запах ароматного кальяну зануритися в чари Сходу. Ми не змінюємо своїх традицій і закликаємо Вас бути присутніми у нас на святі у костюмах, на цей раз в східних, кращі будуть обсипані подарунками, – йдеться в анонсі події.

Програма фестивалю

Четвер, 17 травня

З ранку організатори зустрічатимуть гостей та допомагатимуть з поселенням. Протягом дня учасники матимуть змогу побувати у східній сауні Хамам, покуштувати традиційного плову та взяти участь в конкурсі на краще виконання пісні на східну тематику.

Ввечері на всіх чекають танці біля багаття та східні казки від “мотошейхів”.

П’ятниця, 18 травня

11:00 – охочі політати на літаках АН-2, Вільга-35А та безмоторних планерах шикуються в колону і вирушають на аеродром в Сутисках. Польоти відбуватимуться до 15-ої години.

16:00 – колона байкерів вирушає на іподром до села Агрономічне, де окрім кінного шоу можна буде взяти участь в конкурсах з призами.

19:30 – 22:30 – протягом цього часу мотоциклісти перебуватимуть у Вінниці.

Після повернення до табору розпочнуться концерти гуртів “Не лізь, бо вб’є” та “Angry girls”.

Субота, 19 травня

09:00 – 11:00 – знову польоти на аеродромі в Сутисках.

10:00 – майстер-клас з мотойоги.

11:00 – велика східна естафета.

12:30 – колона байкерів вирушає до Вінниці на святкування Дня Європи. Мотоциклісти розташуються на вулиці Соборній, неподалік від міської ради і перебуватимуть там до 15:30.

17:00 – шоу радіокерованих моделей, чемпіонат з армреслінгу, конкурси з подарунками.

19:00 – урочисте відкриття мотофестивалю “Загул 2018”.

22:15 – виступ дніпровського гурту “Бакенбарди”.

23:30 – виступ гурту “Карна”.

гурт “Бакенбарди”

Місцем основних подій та таборування фестивалю буде спорткомплекс “Маяк” в селі Селище, Тиврівського району. З усіма питаннями можна звертатись за тел.: 096 065 7533 Олександр

Джерелоvezha

Слідкуйте за новинами так, як вам зручно:

Підпишіться на YSPIH.COM.UA у соціальних мережах!

ПРОДАЖ НЕРУХОМОСТІ