Нове житло в Тульчині в іпотеку під 3%

Більше

  На будівництво сонячних електростанцій у Тульчинському районі та області ЄБРР надав 25,9 млн євро

  Share

  ЄБРР та Фонд чистих технологій (CTF) надали KNESS Group кредит на суму до 25,9 млн євро в рамках програми фінансування альтернативної енергетики в Україні (USELF).

  Фінансовий директор і співзасновник вінницької групи компаній KNESS Іван Векірчик та Директор Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) в Україні Шевкі Аджунер підписали кредитну угоду між KNESS GROUP та ЄБРР на будівництво трьох фотогальванічних станцій сумарною потужністю 33,9 МВт пік.

  Фотогальванічні станції (ФЕС) будуть побудовані у Вінницькій області, а саме: у Іллінецькому (10,87 МВт), Тульчинському (11,42 МВт) та Погребищенському (11,6 МВт) районах. Сумарно вони генеруватимуть близько 38 тисяч МВт·год електроенергії щороку, скорочуючи на 37, 505 тонн/рік викиди СО2 в атмосферу.

  На будівництво сонячних електростанцій у Тульчинському районі та області ЄБРР надав 25,9 млн євро

  Впродовж періоду будівництва будуть створені близько 350 робочих місць. Завершити будівництво ФЕС планується до кінця 2018 року.

  Реалізація цього проекту – вагомий внесок у забезпечення енергетичної безпеки України та зниження залежності від імпорту енергоресурсів.

  “Серед проектів, що ми реалізували в Україні, є особливі, які займають окреме місце в наших серцях та мають велике значення для нашої місії. Зокрема цей проект є частиною зусиль, спрямованих на забезпечення економічної та енергетичної безпеки України завдяки сталій енергетиці. Оцінюючи досвід KNESS GROUP в будівництві енергогенеруючих потужностей, я переконаний, що цей проект буде успішно реалізований.” – Шевкі Аджунер, Директор ЄБРР в Україні.

  На будівництво сонячних електростанцій у Тульчинському районі та області ЄБРР надав 25,9 млн євро

  Визнання українських компаній авторитетною фінансовою інституцією, якою є ЄБРР, – це вагомий показник для міжнародної спільноти, що в Україні можна працювати та втілювати масштабні проекти.

  “Робота з ЄБРР підкреслює як рівень компанії, так і її репутацію. Це дуже важливо для країни в цілому. Адже це доказ надійності для закордонних інвесторів, які до цього моменту боялися заходити в Україну.” Іван Векірчик, фінансовий директор KNESS GROUP.

  “Надважливо залучати кредити безпосередньо в промисловість. В результаті таких проектів з’являється новий український продукт, який потім працює на теренах країни та створює додану вартість, що залишається в Україні. У даному випадку це реальний внесок у формування енергенезалежності країни, появу нових робочих місць, збільшення ВВП і становлення фундаменту потужної економіки України” – Юрій Таранюк, заступник директора KNESS GROUP.

  Будівництво фотогальванічних станцій за підтримки ЄБРР закріплює за Вінниччиною статус лідера із виробництва сонячної електроенергії та є підтвердженням інвестиційної привабливості області.

   

  На будівництво сонячних електростанцій у Тульчинському районі та області ЄБРР надав 25,9 млн євро

  KNESS GROUP – українська група компаній міжнародного рівня, яка розробляє технології та втілює проекти традиційної і відновлюваної енергетики. До складу KNESS GROUP входять:

  • ТОВ “Подільський Енергоконсалтинг” – генпідряд з проектування та будівництва об’єктів відновлюваної енергетики та розподільчих мереж;
  • ТОВ “ПЕК Енерго” – виробництво українського обладнання для відновлюваної енергетики;
  •  ТОВ “ПЕК Сервіс” – сервісне оперативне та експлуатаційне обслуговування сонячних електростанцій та високовольтних підстанцій;
  • ТОВ “KNESS Construction” – ЕРС-контрактор: проектування та будівництво сонячних електростанцій;
  • ТОВ “KNESS R&D Center” – інноваційні та технологічні розробки у сфері відновлюваної енергетики.

  На сьогодні KNESS GROUP реалізовано 85 проектів в традиційній та відновлюваній енергетиці; побудовано 27 ФЕС у шести областях України, загальною піковою потужністю понад 197 МВт; виготовлено 143 МВт обладнання для 19 ФЕС.

  Окрім основної діяльності у сфері енергопослуг, KNESS GROUP вкладає значні ресурси в освітні проекти та співпрацює з технічними університетами. При співпраці з Вінницьким національним технічним університетом (ВНТУ) створений факультатив прикладної електроенергетики з фондом преміальних стипендій для найсумлінніших студентів.

  На будівництво сонячних електростанцій у Тульчинському районі та області ЄБРР надав 25,9 млн євро

  ЄБРР є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні. З початку діяльності у країні у 1993 р. Банк узяв на себе сукупні зобов’язання щодо надання майже €12,1 млрд. в рамках близько 400 проектів.

  В'ячеслав Васильович
  В'ячеслав Васильович
  Надійний партнер у сфері нерухомості - професійний агент-консультант із багаторічним досвідом роботи в Тульчині та Тульчинському районі. Знаючи особливості місцевого ринку, готовий надати інформацію та забезпечити персоналізовані рішення для успішного продажу та пошуку нерухомості.

  Read more

  Local News