Нове житло в Тульчині в іпотеку під 3%

Більше

  Треба брати: миттєвий водонагрівач Delimano

  Миттєвий водонагрівач Delimano – це система нагріву води, що дозволяє вам не залежати від примхливих комунальних служб. Безперервно подає воду температурою приблизно 60 градусів, усуваючи потребу у бойлері. До того ж в трубопроводі не спостерігається втрат води чи тепла. Чудовий спосіб економити час, енергію та гроші!

  Share

  РОЗУМНЕ Й ПРАКТИЧНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ЕКОНОМІЇ ЧАСУ, ЕНЕРГІЇ ТА ВОДИ

  Відкладаєте миття посуду до останнього? Але хіба можна в нашій країні мати впевненість, що у вашому домі не відключать гарячу воду?nba jersey customized Human Hair wigs buffalo bills cheap adidas shoes official nfl shop cheap jerseys online custom nba jerseys adidas yeezy shoes cheap jordan 4 youth baseball jerseys jordan 4 cheap adidas for sale nfl shop com nike air max 90 cheap jordan 4s

  Логічне рішення – встановити автономну систему підігріву води, наприклад бойлер. Але більшість таких пристроїв займає багато дорогоцінного місця. А на зігрівання води кип’ятильником щоразу витрачається купа часу…

  Натомість миттєвий водонагрівач Делімано витрачає на нагрівання води всього 5 секунд! Встановіть його на кухні чи у ванній, і до ваших послуг в будь-який час:

  • комфортне миття посуду,
  • ефективне домашнє прибирання,
  • підігріта вода для супів, чаю або кави…

  Можливості використання майже безмежні! Нагрівайте воду швидше та з меншими витратами!

  Ціна: 1 329,30 ΓPΗ

  В'ячеслав Васильович
  В'ячеслав Васильович
  Надійний партнер у сфері нерухомості - професійний агент-консультант із багаторічним досвідом роботи в Тульчині та Тульчинському районі. Знаючи особливості місцевого ринку, готовий надати інформацію та забезпечити персоналізовані рішення для успішного продажу та пошуку нерухомості.

  Read more

  Local News