Хто з відомих вінничан або сучасних зірок народилися у Вінниці

631

Вінниця славиться багатьма знаменитими особистостями. Про когось із них відомо всім, інші ж стали успішними за кордоном та залишаються незнаними на Батьківщині.

 

До списку потрапили зірки, актори, спортсмени, політики, які народилися у Вінниці, або регіоні.

Ось як виглядає наша підбірка:

Відома українська співачка народилася 1984 року у Вінниці. Закінчила місцеву ЗОШ №13. Майбутня супер блондинка отримала також «червоний» диплом Вінницького училища культури і мистецтв ім. Леонтовича по класу хорового диригування.

Сьогодні зірка часто згадує про своє вінницьке коріння, зокрема, під час ігор «Ліги сміху» на 1+1.

Гуморист із проекту «Дізель шоу» Олег Іваниця також родом з Вінниччини. Актор народився в 1979 році у Хмільнику. Як стверджує сам комік, у Вінниці проживає його рідний брат із родиною, тому він часто гостює у місті.

Ще один відомий музикант із Вінниці Дмитро Шуров. Народився 31 жовтня 1981 року у Вінниці, але більшу частину життя провів за кордоном. Сьогодні розвиває успішний сольний проект Pianoбой. Раніше був піаністом гуртів: Океан Ельзи, Esthetic Education та у Земфіри.

Написана ним музика звучить у фільмах: «Хоттабич», «Ґудзик», «Оранжлав», «Слуга народу», і це не повний список. Також працював над музичним супроводом до гумористичного шоу «Ліга сміху» на 1+1.

Сьогодні разом з сім’єю живе в Києві.

Відомий актор російських бойовиків Сергій Векслер також із Вінниці. Він народився 22 травня 1961 році в сім’ї професійних спортсменів. Вінничанин знімався у стрічках: “Антикіллер”, “Мама, не журись”, “Кухня” та інші.

Сьогодні живе та працює в Москві.

З Вінниччини також спортсмен та актор Сергій Бадюк. Народився чоловік 3 липня 1970 у селі Гибалівка, що в Шаргородському районі. Знімався в таких фільмах, як «Антікілер 3», «Гоголь. Початок», у голівудській стрічці Attrition разом із Стівеном Сігалом.

У 2013 році актор приїздив на святкування Дня міста Вінниці, де спілкувався українською та зазначив, що пишається тим, що він вінничанин.

Відомий вінничанин Віктор Бронюк народився та живе у Вінниці. У 2005 році створює у місті гурт «ТІК», який є одним з найуспішніших колективів на українській естраді. Живе та працює у місті.

28 серпня 2015 року отримав звання «Почесний громадянин Вінниці».

Відома вінничанка за межами України. Вікторія Кобленко (Victoria Koblenko) – нідерландська модель, актриса, телеведуча і колумніст. Народилася 19 грудня 1980 року в Вінниці. У 13 років її сім’я переїхала до Голландії і оселилася в містечку Лейден, де Віка продовжила своє навчання. Крім російської та української, вона добре володіє голландським, англійською, французькою та німецькою мовами.

Знімалася в нідерландських телесеріалах і фільмах. У 2004 році отримала премію як краща актриса на нідерландському кінофестивалі. Широку популярність їй приніс телесеріал 2010 року «Сестри Корольов».

Колишній головний редактор журналу «Кореспондент», а нині очільник суспільно-політичного тижневика «Новое время» Віталій Сич родом з Вінниці. В місті він народився у 1975 року. Закінчив з «червоним» дипломом факультет іноземних мов Вінницького державного педагогічного університету за спеціальністю «викладач англійської та німецької мов, але вирішив не будувати кар’єру вчителя. Працював асистентом редакції газети Kyiv Post. З 2003 по 2013 роки очолював один з найпопулярніших журналів та інформаційних порталів України «Кореспондент». Коли його прибрав до рук опальний мільярдер Олександр Курченко звільнився та створив «Новое время».

Сьогодні живе та працює в столиці.

Відомий гуморист Олександр Теренчук родом з Літина. Закінчив Вінницький державний педагогічний університет імені М. Коцюбинського. За освітою вчитель фізкультури.

Знімався в таких проектах, як «Країна У» та «Казки У», «Готель Галіція». Є постійним актором шоу «Одного разу під Полтавою», де грає дільничого.

Живе з родиною у Вінниці.

Найвідомішим політиком з Вінниці на сьогодні можна назвати колишнього мер Володимира Гройсмана. З 14 квітня 2016 року вінничанин очолює український Уряд, а до цього був спікером Верховної Ради.

Саме Гройсман запропнував та впроваджує в життя нову модель управління в країні – децентралізацію, що докорінно змінює процеси розподілу коштів та відповідальності на місцях.

Його сім’я мешкає у Вінниці. Батько Борис Ісаакович є депутатом міської ради та відомим бізнесменом у місті. Згідно декларації Гройсман має два будинки у Бохониках та дві квартири у Вінниці.