Нове житло в Тульчині в іпотеку під 3%

Більше

  Чому небезпечні розмови про здоров’я зі знайомими та близькими?

  Share

  Кожен хоча б раз в житті чимось хворів. Хвороба створює безліч неприємностей і занепокоєння для людини, породжує негативні думки й емоції, які випромінюються в простір.

  Ця енергія є сприятливим середовищем для розвитку маятників, пов’язаних з хворобами. Вони завжди дуже добре засвоюють негативну енергію.

  Маятники, породжені хворобами, є одними з найбільш потужних. Це перш за все самі хвороби й епідемії. В опозиції до них знаходяться всілякі маятники медицини. Уявляєте, які це потужні структури! Клініки, санаторії, інститути, фабрики, аптеки, наука, освіта…

  Декларована мета маятників медицини – боротьба з хворобами. Насправді ця боротьба народжує безліч негативних явищ, властивих деструктивним маятникам, тому що їх головна мета – утримати і залучити прихильників.nike air jordan 4 red nike air max 95 black nfl jerseys on sale best human hair wigs best male sex toys custom baseball jersey premium jerseys nike air max womens nfl com shop nfl com shop buffalo bills apparel jordan shoes online nfl shops premium jerseys cheap nfl jerseys

  Чому небезпечні розмови про здоров’я зі знайомими та близькими?

  Наприклад, офіційна медицина вороже ставиться до всіх нетрадиційних (тобто тих, що не належать до неї) методам лікування. Критика застарілих або хибних уявлень, якщо вона виходить від прихильників знахарства, буде оголошена антинауковою. Будь-які нові методи лікування, йому притаманні, зустрінуть вкрай ворожий опір. Прихильники нетрадиційних методів, в свою чергу, не проти при нагоді кинути камінь в город ортодоксів.

  Людина, що знаходиться під впливом маятників хвороб або медицини, не може повернути самопочуття своєї юності – того часу, коли запитання, пов’язані зі здоров’ям, навряд чи могли хвилювати. Ви не надавали цьому значення і просто не звертали уваги на своє здоров’я, тому що воно вас не турбувало. Відповідно, енергетичне випромінювання не містило в собі частоту маятників хвороб.

  Чому небезпечні розмови про здоров’я зі знайомими та близькими?

  З віком ви поступово в тій чи іншій мірі потрапляєте під вплив маятників. Випромінюючи енергію на їх частотах, ви віддаєте їм енергію, потрапляєте в залежність і переміщуєтеся на болючі лінії життя. Тому для повернення колишнього здоров’я необхідно перш за все звільнитися від зв’язків з ними.

  Це означає не впускати в себе інформацію від маятників і не брати участь в їхніх іграх, тобто, застосовувати метод провалу. Якщо ж вас серйозно турбують хвороби, потрібно грати в гру Лікування і піклуватися про своє тіло, тоді це буде метод гасіння.

  Розглянемо кілька прикладів поведінки маятників хвороб.

  Реклама медикаментів кожен день демонструє вам щасливих людей, які прийняли певні ліки і тому отримали здоров’я. Та що там здоров’я, вони досягають повного успіху у всіх справах. Приваблива приманка. Працює безвідмовно, оскільки, як ми з вами вже обговорювали, більшість людей живуть в напівпритомному стані.

  У ваш мозок закладається програма: «Іди в аптеку, приймай ліки і отримуй нагороду – повний лад в усіх справах». Але це ще не так страшно. У цій рекламі криється інша, глибша, прихована програма.

  Чому небезпечні розмови про здоров’я зі знайомими та близькими?

  Задумайтесь: в рекламі, зазвичай, показують цілком нормальних, привабливих і навіть успішних людей. (А ви що, гірші?) Всі ці люди чимось хворіють, хоча і швидко одужують від прийнятих ліків. (І ви така сама людина, як вони!)

  Всім нам вбивається в свідомість і в підсвідомість той факт, що ми схильні до хвороб, уже хворі або скоро захворієте. І багато людей приймають ці умови гри.

  Це і є не деклароване, а справжнє обличчя деструктивного маятника. Його завдання не вилікувати людину від хвороб, а зробити своїм прихильником, тобто переконати, що вона хвора і повинна приймати ліки.

  Ще один цікавий метод залучення прихильників – прогнози несприятливих погодних умов. За основу береться інформація про магнітні бурі, коливаннях атмосферного тиску та інші несприятливі фактори. (Зауважте, всі ці явища відбуваються в тій чи іншій мірі практично кожного дня.) Виходячи з цих даних, будується прогноз: кому, з якими хворобами сьогодні або завтра доведеться не солодко.

  Цікаво час від часу послухати, як маятник аж захлинається, перераховуючи всілякі хвороби і неминучі наслідки для їхніх власників. Але потім стає моторошно. Уявляєте, яка руйнівна програма закладається в свідомість і без того хворих людей? Послухати таке, то можна подумати, що краще взагалі з дому не виходити або відразу лягати в домовину. Звичайно, несприятливі фактори впливають на самопочуття, але навіщо ж себе спочатку налаштовувати на це?

  Бо багато осіб, особливо літні люди, прислухаються до цих одкровень маятника і заздалегідь складають собі програму нездужань і загострень, як за вироком.

  Схожі прогнози – це зразок нахабного і цинічного прагнення маятника підпорядкувати людей своєму впливу.

  Чому небезпечні розмови про здоров’я зі знайомими та близькими?
  tutkatamka.

  Ну і найбільш класичний сюжет – розмови про здоров’я зі знайомими та близькими. Як правило, розмови ведуться не на тему зміцнення здоров’я, а на тему хвороб і їх лікування. Один із захватом описує, як він возиться зі своїми болячками, а другий рішуче бурчить у відповідь – так, мовляв, старість – не радість.

  Учасники такого спілкування активно випромінюють енергію на частоті маятників хвороб. Ця енергія так само заразна, як і хвороботворні мікроби. Уникайте такого спілкування, бо самі не помітите, як перейдете на частоту випромінювання хвороби.

  Ідентифікувати маятник хвороби дуже просто – він приваблює вас інформацією про хвороби і їх лікування. Якщо ви вирішите ігнорувати цю інформацію, тобто пропускати повз вуха, не приймати всерйоз, маятник буде збентежений і залишить вас у спокої – це його провал. Якщо зустрінете цю інформацію здоровим сміхом і глузуванням, маятник в жаху помчить від вас геть – це його придушення.

  Розлучившись з маятником хвороб, ви отримаєте повну свободу, але вона не може тривати довго. Так уже влаштована людина, що їй необхідно бути прихильником якихось маятників. Тому рано чи пізно ви ризикуєте знову потрапити під їх вплив.

  Щоб цього не сталося, вам необхідно вийти з підвішеного стану, приєднавшись до маятників оздоровлення. Вони заздрять всьому, що пов’язано зі зміцненням тіла і духу. Станьте прихильником здорового способу життя і ви зрозумієте, як це радісно і захоплювально в порівнянні з похмурою і тяжкою боротьбою з хворобами.

  Цілком очевидно, якщо людина зайнята турботою про своє гарне самопочуття, вона випромінює енергію на частоті здорових ліній і тому їй не до хвороб. Таким чином, ви бачите, що існує два абсолютно протилежних способи життя: лікування хвороб і турбота про здоров’я. Очевидно, щодо відношення до хвороб перший відноситься до внутрішнього наміру, а другий – до зовнішнього. Ви самі вибираєте свій спосіб життя.

  В'ячеслав Васильович
  В'ячеслав Васильович
  Надійний партнер у сфері нерухомості - професійний агент-консультант із багаторічним досвідом роботи в Тульчині та Тульчинському районі. Знаючи особливості місцевого ринку, готовий надати інформацію та забезпечити персоналізовані рішення для успішного продажу та пошуку нерухомості.

  Read more

  Local News