Успіх не пов’язаний з багатством. Багаті люди теж незадоволені своїм життям, а все тому, що бути успішним означає постійно вдосконалюватися, покращувати те, як ти живеш, як працюєш і як ставишся до інших.

Чим більше ми розвиваємося, тим більше часу повинні витрачати не на повсякденні дрібниці, а на те, щоб врівноважити основні сторони нашого життя (духовну, соціальну, фінансову, фізичну) і відмовитися від всього іншого.

Багато хто не досягає успіху через те, що весь свій час витрачає на дрібниці

 Джим Рон

Чим більше ми розвиваємося, тим краще розуміємо, що потрібно щось змінити у своєму житті. Потрібно перестати витрачати гроші і час на непотрібні речі і розваги, і більше вкладати в свою освіту і майбутнє.

Чим успішнішими ми стаємо, тим більш зосередженою і якісною повинна ставати наша діяльність. Це не пов’язано з прагненням до ідеалу і точно не пов’язано з тим, щоб весь час працювати. По правді кажучи, секрет справжнього успіху включає в себе регулярні творчі відпустки.

Кожна сфера нашого життя впливає на всі інші сфери

Не дарма кажуть: “Як ми робимо щось одне, так ми робимо і більшість інших речей”. Це мислення вищого рівня. Так думають люди, які викорінили з свого життя все зайве.

Щоб застосовувати цей принцип, ми повинні кожен день займатися тільки тим, що дуже цінуємо. Тільки тоді ми будемо жити усвідомлено, тільки так ми зможемо бути тим, ким хочемо.

Втілення цього принципу в життя забирає не тільки багато часу, але й багато сил.

Важко відмовитися від цікавих, але непотрібних пропозицій. Важко позбутися поганих звичок. Щоб змінити свої погляди на життя, потрібна сміливість. А ось до звичайного мислення повернутися дуже легко.

Але, коли ви навчитеся день у день жити відповідно до своїх цінностей, почнуть відбуватися дивні речі. Ви відчуєте себе більш щасливим. Ви станете більше уваги приділяти близьким. У вас з’являться нові мрії і прагнення. Вам буде легше вирішувати проблемами.

Висновок

Згадаймо ще раз слова Джима Рона: “Багато хто не досягає успіху через те, що весь свій час витрачає на дрібниці”.

Ось в цьому і вся суть — люди не розвиваються і не вдосконалюються.

Але варто тільки почати, і кожен день ви будете на крок ближчі до мети. Скоро ви станете тим, ким хочете бути, а після цього вас вже ніщо не зупинить.