Четвер, 22 Квітня, 2021

Купити квартиру в Тульчині за ціною забудовника

Доступне житло в Тульчині: мрія стає дійсністю Власна квартира, затишний куточок, де у кожного є особистий простір – це мрія, яка для більшості сімей залишається...

Без нового статусу “первинку” фінансуватимуть місцеві органи влади

- Advertisement -
- Advertisement -

Цього року усі заклади первинної ланки медицини повинні зареєструватись, як некомерційні комунальні підприємства.

Цього року усі заклади первинної ланки медицини повинні зареєструватись, як некомерційні комунальні підприємства. Тоді вони фінансуватимуться напряму з Національної служби здоров’я. Інакше кошти на утримання Центрів первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД) надаватимуть з місцевих бюджетів. Про це Vlasno.info стало відомо під час прес-конференції директорки Департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА Людмили Грабович.

– Наразі є інформація, що на кожного пацієнта виділятимуть 370 гривень. Потім ця сума підвищиться до 450 гривень. Заплановано, що з кожним зростанням мінімальної заробітної плати, збільшуватиметься і ця сума, – говорить вона. – Сімейний лікар може “вести” до двох тисяч пацієнтів. Більше він просто фізично не встигатиме це робити. І зараз кожен пацієнт може обрати свого сімейного лікаря незалежно від місця проживання. Адже з 1 квітня почнеться кампанія підписання декларацій із сімейним лікарем.

За словами Людмили Олексіївни, на даний час вже вісім ЦПМСД змінили статус, і стали неприбутковими комунальними підприємствами (КП).

– Оформленням документів займаються також у Жмеринці. Тому невдовзі неприбуткових КП побільшає. В середньому на реєстрацію йде три місяці. Усі мають встигнути оформити документи до кінця 2018 року, – наголошує директорка департаменту. – Усього в області є 41 ЦПМСД, 324 амбулаторії загальної практики (як у складі ЦПМСД, так і окремі підрозділи) та 808 фельдшерсько-акушерських пунктів (ФАПів).

- Advertisement -
Студія Успіхhttp://www.studio.yspih.com.ua
Швидко та дорого купівля, продаж, оренда нерухомості в Тульчині та в Тульчинському районі. Унікальна пропозиція швидкісних продажів...

Latest news

- Advertisement -

Related news

- Advertisement -