Нове житло в Тульчині в іпотеку під 3%

Більше

  Без нового статусу “первинку” фінансуватимуть місцеві органи влади

  Share

  Цього року усі заклади первинної ланки медицини повинні зареєструватись, як некомерційні комунальні підприємства.

  Цього року усі заклади первинної ланки медицини повинні зареєструватись, як некомерційні комунальні підприємства. Тоді вони фінансуватимуться напряму з Національної служби здоров’я. Інакше кошти на утримання Центрів первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД) надаватимуть з місцевих бюджетів. Про це Vlasno.info стало відомо під час прес-конференції директорки Департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА Людмили Грабович.

  – Наразі є інформація, що на кожного пацієнта виділятимуть 370 гривень. Потім ця сума підвищиться до 450 гривень. Заплановано, що з кожним зростанням мінімальної заробітної плати, збільшуватиметься і ця сума, – говорить вона. – Сімейний лікар може “вести” до двох тисяч пацієнтів. Більше він просто фізично не встигатиме це робити. І зараз кожен пацієнт може обрати свого сімейного лікаря незалежно від місця проживання. Адже з 1 квітня почнеться кампанія підписання декларацій із сімейним лікарем.

  За словами Людмили Олексіївни, на даний час вже вісім ЦПМСД змінили статус, і стали неприбутковими комунальними підприємствами (КП).

  – Оформленням документів займаються також у Жмеринці. Тому невдовзі неприбуткових КП побільшає. В середньому на реєстрацію йде три місяці. Усі мають встигнути оформити документи до кінця 2018 року, – наголошує директорка департаменту. – Усього в області є 41 ЦПМСД, 324 амбулаторії загальної практики (як у складі ЦПМСД, так і окремі підрозділи) та 808 фельдшерсько-акушерських пунктів (ФАПів).

  В'ячеслав Васильович
  В'ячеслав Васильович
  Надійний партнер у сфері нерухомості - професійний агент-консультант із багаторічним досвідом роботи в Тульчині та Тульчинському районі. Знаючи особливості місцевого ринку, готовий надати інформацію та забезпечити персоналізовані рішення для успішного продажу та пошуку нерухомості.

  Read more

  Local News