8.5 C
Kyiv
Четвер, 5 Листопада, 2020

Дитяча пісня «Baby Shark» б’є рекорди за переглядами на YouTube

00:02:17
Пісню «Baby Shark» (Маленька акула) виконала 10-річна співачка Хоуп Сегойн. Композиція була записана в рамках південнокорейського освітнього проекту Pinkfong і була опублікована на...

7 відмінностей мислення успішної людини й невдахи

Успішні люди відрізняються від невдах лише одним – своїм мисленням. Вони по-іншому мислять. По-іншому реагують на те, що відбувається, по іншому ставляться до ситуацій.

Як миттєво оформити безвідмовний кредит, за 20 хвилин

Кредит на карту в режимі онлайн без застави і попередніх перевірок - це оптимальний спосіб швидко поправити своє фінансове становище. Але як зробити вибір банків

11 цитат, які варто згадати, якщо ви багато думаєте про непотрібні речі

Ми гинемо від того, що занадто багато думаємо. Ми повільно вбиваємо себе, намагаючись думати про все навкруги. Думати. Думати. Думати. Ніколи не можна повністю довіряти людському розуму.

1. Пошук винних.

Невдаха завжди знайде винних у своїх невдачах. Винні всі – батьки, тому що не додали йому чогось в дитинстві, держава, тому що неправильна, уряд, тому що не цікавиться його життям. Криза, тому що вона як завжди порушила усі плани. Партнер (чоловік або дружина), тому що це з їхньої вини «я не розвиваюся, вони мені не дають»… І так далі. Невдаха ніколи визнає, що в усьому, що відбувається його житті, винен лише він, й все життя залежить від нього!

Успішні ж люди ніколи нікого не звинувачують. Вони вважають, що батьки дали все, що могли, партнер завжди підтримає, уряд… та ну його, цей уряд! Успішна людина твердо переконана, що все в житті залежить лише від неї самої. Лише вона може вплинути на власне життя.

2. Невдахи ніколи не ризикують.

Невдаха міркує так: «Справді, я живу погано, заробляю мало, в особистому житті безлад… Але, по-перше, в цьому винен не я, а, по-друге, я не можу нічого змінити. Ризикувати – це для дурних. Краще обскубана синиця в руках, ніж найкрасивіший журавель в небі!». І скільки б можливостей не давало йому життя, він їх всі пропустить, вважаючи, що це надто ризиковано, все кинути й повернути життя на 180 градусів. Це не для нього.

Успішна людина, навпаки, не пропускає жодної можливості. Це не означає, що вона кидається «у вир з головою». Але вона не упускає можливостей, які дає життя!

3. Успішні люди завжди все доводять до логічного кінця. 

Невдахи ж, навпаки, спалахують яскраво й полум’яно, але швидко гаснуть. Їх починають мучити страхи та сумніви. Скільки прекрасних можливостей не використовують невдахи у своєму житті. Вони загоряються, але їх мотивації вистачає на день-два, а потім їх починають мучити страхи та лінь. Невдахи бояться, що в їхньому житті насправді може щось змінитися, а лінь говорить: «Навіщо тобі це? Марна трата часу! Краще відпочинь!».

4. Успішна людина здатна визнавати свої помилки. 

Вона зізнається, що помилася, зробить висновки і йде далі. Невдаха ж, навпаки, ніколи не зізнається собі, що це він «накосячив». Він говоритиме всім і собі, що просто так вийшло, що так склалися обставини. Що це не його помилка, просто йому завжди не щастить! Ось такий він не везучий. Будь-яку невдачу він сприймає як удар долі, і, замість того, щоб подумати, як цього уникнути в майбутньому, невдаха просто перестає щось робити взагалі. А навіщо робити? Ось бачите, я спробував, і що з цього вийшло?

5. Успішна людина завжди розвивається. 

Взагалі люди так влаштовані, вони не можуть стояти на місці. Люди або ростуть у своєму розвитку, рухаються вгору. Або вони скочуються вниз. Інакше не буває, так влаштований світ. Успішна людина завжди готова до нового, їй це цікаво. Невдаха ж вважає, що й так вже все знає, навіщо ще вчитися? Так і хочеться завжди запитати таких людей: «Якщо ти такий розумний, то чому ж тоді такий нещасний?»

6. Успішна людина завжди прагне більшого. 

Невдаха ж звик задовольнятися тим, що є. Невдаха завжди порівнює себе з іншими, причому найчастіше, з ще більшими невдахами, ніж він сам. Успішна людина ніколи себе ні з ким не порівнює, бачачи щось краще, ніж є у неї, вона просто прагне отримати це.

7. Успішні люди самі себе мотивують, вони знаходяться на хвилі позитиву. 

Вони не шукають негативу там, де його немає. Вони завжди налаштовані на краще. Лише невдахам властиво скиглити та скаржитися на життя, на людей, на партнерів, на країну і т.д. Вони в усьому знайдуть негатив. Що б не сталося в їхньому житті, невдахи примудряються навіть найрадіснішу подію забарвити в темні кольори!

Прочитавши цю статтю, невдаха скаже: «Дурниці якісь, теж мені писака! Понаписувала тут всяких нісенітниць! А граматичних помилок купа!»

Успішна ж людина додасть до мого списку ще кілька вдалих пунктів.

Якщо ви хочете стати успішним, міняйте своє мислення. Те, що ви робили все своє життя, привело вас саме туди, де ви знаходитесь. Якщо вам не подобається те, де ви зараз, може час переглянути своє життя й своє ставлення до життя?

Джерелоpaniua.blogspot.com

Слідкуйте за новинами так, як вам зручно:

Підпишіться на YSPIH.COM.UA у соціальних мережах!

ПРОДАЖ НЕРУХОМОСТІ

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

00:04:32

Тульчинський гурт CHALLENGE презентував новий відеокліп, на пісню...

Зйомки відео кліпу відбувалися на Вінниччині у с. Печера, смт Гнівань, а також в рідному місті гурту в м.Тульчин...
00:02:34

Група Tvorchi зняла кліп на “Вінницьких Мальдівах”

Зйомки відеороботи проходили на Черепашинському кар'єрі у Вінницькій області.
02:02:04

Усик переміг Чісору та здобув перший титул у...

Український боксер Олександр Усик переміг британця Дерека Чісору й здобув перший титул у суперважкій вазі (від 90,7 кілограма). Українець заволодів поясом WBO Inter-Continental. За...

11 цитат, які варто згадати, якщо ви багато...

Ми гинемо від того, що занадто багато думаємо. Ми повільно вбиваємо себе, намагаючись думати про все навкруги. Думати. Думати. Думати. Ніколи не можна повністю довіряти людському розуму.

15 речей, про які ми ніколи не повинні...

Запам’ятайте – Ви нікому нічим не зобов’язані! Ось 15 речей, про які ми не повинні звітувати і виправдовуватися. Ніколи....

Щоденник успіху: організуй свій час за допомогою 10...

Використовуйте ці нехитрі методи, і ви навчитеся бути ефективним у своєму житті.

Найпотрібніші професії майбутнього

У Стратегії розвитку вищої освіти в Україні на 2021–2031 роки йдеться, що великий попит матимуть технічні та інженерні навички. Зокрема у...

Я запитала дуже успішну жінку, у чому її...

«Успіх прийшов, коли я вирішила залишити дрібні битви для дрібних бійців: Я перестала боротися з тими, хто брехав про...

Чому азійський мільярдер розбагатів майже на 14 мільярдів...

Кожен день капітал Лі Сітінга збільшується приблизно на 37,7 млн доларів в день. Деталі: Статки найбагатшої людини в Сінгапурі Лі...

Щоденні звички для розумового розвитку

Чи здавалось вам коли-небудь, що ви перестали рухатись вперед, і лише топчетесь на місці? Чи, можливо, не знали, де взяти натхнення для...

Три знаки Зодіаку, які не вміють любити

Астрологи назвали три знаки Зодіаку, які не вміють любити і часто розбивають серця своїм партнерам.

Як миттєво оформити безвідмовний кредит, за 20 хвилин

Кредит на карту в режимі онлайн без застави і попередніх перевірок - це оптимальний спосіб швидко поправити своє фінансове становище. Але як зробити вибір банків