8.5 C
Kyiv
Четвер, 5 Листопада, 2020

Дитяча пісня «Baby Shark» б’є рекорди за переглядами на YouTube

00:02:17
Пісню «Baby Shark» (Маленька акула) виконала 10-річна співачка Хоуп Сегойн. Композиція була записана в рамках південнокорейського освітнього проекту Pinkfong і була опублікована на...

15 речей, про які ми ніколи не повинні виправдовуватися і звітувати

Запам’ятайте – Ви нікому нічим не зобов’язані! Ось 15 речей, про які ми не повинні звітувати і виправдовуватися. Ніколи....

Як миттєво оформити безвідмовний кредит, за 20 хвилин

Кредит на карту в режимі онлайн без застави і попередніх перевірок - це оптимальний спосіб швидко поправити своє фінансове становище. Але як зробити вибір банків

11 цитат, які варто згадати, якщо ви багато думаєте про непотрібні речі

Ми гинемо від того, що занадто багато думаємо. Ми повільно вбиваємо себе, намагаючись думати про все навкруги. Думати. Думати. Думати. Ніколи не можна повністю довіряти людському розуму.

Багато наших рішень викликають питання і коментарі від оточуючих. Члени сім’ї, друзі і навіть незнайомці чомусь завжди мають думку про те, як нам треба себе вести, як виглядати, з ким спілкуватися і як будувати відносини.


Іноді ці люди заходять так далеко, що вимагають у вас пояснень вашого особистого життєвого вибору. Популярний психолог і блогер Девід Уільям вважає, що ви абсолютно не зобов’язані відповідати, коли вас питають про ці 15 речей:

1. Ви не зобов’язані нікому пояснювати вашу життєву ситуацію


Якщо ви живете в цивільному шлюбі, або переїжджаєте з однієї орендованої квартири на іншу, або живете з батьками, хоча вам вже давно не двадцять – ви не зобов’язані нікому звітувати, чому ви робите так, а не інакше. Якщо ви повністю в курсі своєї життєвої ситуації, то це означає, що у вас є власні причини зберігати її такою, і вони нікого не стосуються.


2. Ви не зобов’язані нікому пояснювати ваші життєві пріоритети

У вас є власні думки про те, що можна зробити для комфорту і щастя ваших близьких і вас самих – ось і ваш головний пріоритет. Оскільки ми всі унікальні особистості з різними цінностями, мріями і прагненнями, пріоритети однієї людини незмінно будуть відрізнятися від пріоритетів іншої. Ви самі визначаєте свої, і не повинні ні перед ким звітувати.


3. Ви не зобов’язані вибачатися, якщо вам не шкода

Якщо ви не жалкуєте про свої дії, як і раніше вважаєте, що хтось був не правий, або не особливо потребуєте прощення, ви не повинні вибачатися. Багато людей намагаються занадто швидко принести вибачення, щоб скоріше залікувати рани, які ще не готові до такого «лікування». Це може тільки погіршити становище. Вам дійсно не потрібно просити вибачення, якщо ви не відчуваєте себе винуватим.


4. Ви не зобов’язані ні перед ким виправдовуватися за час, проведений на самоті

Багато хто боїться уславитися «грубими», «антисоціальними», «зарозумілими», якщо скасовують плани або відмовляються від запрошень тому, що їм потрібно якийсь час побути наодинці з собою, щоб розслабитися, «перезавантажитися» або просто почитати хорошу книгу. Насправді подібні самотні тайм-аути – абсолютно нормальна практика, необхідна більшості з нас. Беріть їх впевнено і не заморочуйтеся з приводу пояснень.


5. Ви не зобов’язані погоджуватися ні з чиїми особистими переконаннями

Просто тому, що хтось пристрасно розповідає про свої переконання, не потрібно сидіти і кивати на знак схвалення. Якщо ви не поділяєте їхню ідею, несправедливо по відношенню до себе та інших вдавати, що ви з ними згодні. Краще спокійно заперечити їм, ніж накопичувати несхвалення і розчарування.


6. Ви не зобов’язані говорити «Так»

Ви маєте повне право сказати «Ні», якщо для згоди немає вагомих причин. Найбільшого успіху у всіх сферах домагаються люди, що опанували мистецтвом відмови від усього, що не є їхнім пріоритетом. Визнайте доброту інших людей і будьте вдячними, але сміливо говоріть «Ні» всьому, що відволікає вашу увагу від основних цілей.


7. Ви не зобов’язані виправдовуватися за свою зовнішність

Ви можете бути струнким або повним, високим або не дуже, симпатичним або звичайним, але ви не повинні нікому пояснювати, чому ви виглядаєте саме так. Ваша зовнішність – виключно ваша справа, тут ви зобов’язані тільки собі. Не дозволяйте зовнішнім виглядом визначати вашу самооцінку.


8. Ви не зобов’язані нікому пояснювати ваші уподобання в їжі

Є певні продукти, які просто не подобаються вам з різних причин – від смакових якостей до їх впливу на ваше здоров’я. Якщо хтось пристає до вас із запитанням, чому ви їсте (або не їсте) ті чи інші продукти, що не звертайте на це увагу і дайте відповідь, що ви відчуваєте себе добре, харчуючись саме таким чином.

9. Ви не зобов’язані нікому звітувати про ваше сексуальне життя

Якщо ви перебуваєте в близьких відносинах з дорослою людиною за взаємною згодою, то нікого не стосується, де, як і коли ви влаштовуєте своє сексуальне життя. Ви можете чекати шлюбу, вступати у випадкові зв’язки і навіть експериментувати з людиною однієї статі з вами – до тих пір, поки ви отримуєте задоволення, це виключно ваша справа.

10. Ви не зобов’язані нікому пояснювати ваш кар’єрний або особистий вибір

Іноді обставини змушують нас вибирати між роботою та особистим життям. Це рішення не завжди дається легко, і ви можете в підсумку вибрати роботу – не тому, що не дбаєте про свою сім’ю, а тому, що цей вибір дасть вам безпеку в майбутньому. У будь-якому випадку, ви не зобов’язані пояснювати оточуючим, чому ви віддали перевагу професії (або навпаки), якщо ви впевнені, що робите все так, як треба.

11. Ви не зобов’язані пояснювати ваші політичні або релігійні погляди

Якщо ви демократ, республіканець, католик, протестант або мусульманин – це ваш особистий вибір. Ви не повинні пояснювати свою віру. Коли хтось не може вас прийняти таким, яким ви є – це його проблема, а не ваша.

12. Ви не зобов’язані пояснювати, чому самотні

Одружені ви чи ні, це не повинно стосуватися нікого, крім вас. Самотність – НЕ розлад особистості. Ви вільні у виборі того, вступати в стосунки чи ні. Просто пам’ятайте: ви – це не ваше сімейне становище. Не потрібно клеїти на себе і інших непотрібні соціальні етикетки.


13. Ви не зобов’язані ні з ким зустрічатися тільки тому, що вас попросили

Хтось може бути милим і симпатичним, але ви не зобов’язані йти на побачення з ним. Якщо ви відчуваєте в глибині душі, що вам не потрібна ця зустріч, то не ходіть на неї. Знайдіть причину для відмови і не міняйте свого рішення.


14. Ви не зобов’язані нікому пояснювати своє рішення про шлюб

Незалежно від того, чи захочете ви одружитися і завести дітей або залишитися вільним і бездітним, це залишиться особистим рішенням. Навіть якщо ваша мама просто марить онуками, їй доведеться змиритися з вашим життєвим вибором, як би важко це не було.


15. Ви не зобов’язані пояснювати ваш вибір у відносинах

Іноді люди роблять недоречні зауваження про ваші романтичні стосунки. Напевно хтось говорив, що ви «не ідеальна пара» або що вам потрібно пошукати собі когось іншого. Проте, в цьому питанні ви не підзвітні нікому, крім себе. Живіть власним життям і ніколи не завершуйте і не зберігайте відносини тільки тому, що хтось підказує вам так вчинити. Здійснюйте помилки і вчіться на них – це і є життя.

Слідкуйте за новинами так, як вам зручно:

Підпишіться на YSPIH.COM.UA у соціальних мережах!

ПРОДАЖ НЕРУХОМОСТІ

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

00:04:32

Тульчинський гурт CHALLENGE презентував новий відеокліп, на пісню...

Зйомки відео кліпу відбувалися на Вінниччині у с. Печера, смт Гнівань, а також в рідному місті гурту в м.Тульчин...
00:02:34

Група Tvorchi зняла кліп на “Вінницьких Мальдівах”

Зйомки відеороботи проходили на Черепашинському кар'єрі у Вінницькій області.
02:02:04

Усик переміг Чісору та здобув перший титул у...

Український боксер Олександр Усик переміг британця Дерека Чісору й здобув перший титул у суперважкій вазі (від 90,7 кілограма). Українець заволодів поясом WBO Inter-Continental. За...

11 цитат, які варто згадати, якщо ви багато...

Ми гинемо від того, що занадто багато думаємо. Ми повільно вбиваємо себе, намагаючись думати про все навкруги. Думати. Думати. Думати. Ніколи не можна повністю довіряти людському розуму.

15 речей, про які ми ніколи не повинні...

Запам’ятайте – Ви нікому нічим не зобов’язані! Ось 15 речей, про які ми не повинні звітувати і виправдовуватися. Ніколи....

Щоденник успіху: організуй свій час за допомогою 10...

Використовуйте ці нехитрі методи, і ви навчитеся бути ефективним у своєму житті.

Найпотрібніші професії майбутнього

У Стратегії розвитку вищої освіти в Україні на 2021–2031 роки йдеться, що великий попит матимуть технічні та інженерні навички. Зокрема у...

Я запитала дуже успішну жінку, у чому її...

«Успіх прийшов, коли я вирішила залишити дрібні битви для дрібних бійців: Я перестала боротися з тими, хто брехав про...

Чому азійський мільярдер розбагатів майже на 14 мільярдів...

Кожен день капітал Лі Сітінга збільшується приблизно на 37,7 млн доларів в день. Деталі: Статки найбагатшої людини в Сінгапурі Лі...

Щоденні звички для розумового розвитку

Чи здавалось вам коли-небудь, що ви перестали рухатись вперед, і лише топчетесь на місці? Чи, можливо, не знали, де взяти натхнення для...

Три знаки Зодіаку, які не вміють любити

Астрологи назвали три знаки Зодіаку, які не вміють любити і часто розбивають серця своїм партнерам.

Як миттєво оформити безвідмовний кредит, за 20 хвилин

Кредит на карту в режимі онлайн без застави і попередніх перевірок - це оптимальний спосіб швидко поправити своє фінансове становище. Але як зробити вибір банків