18.6 C
Kyiv
Неділя, 20 Вересня, 2020

Я запитала дуже успішну жінку, у чому її секрет. Вона посміхнулася і відповіла:

«Успіх прийшов, коли я вирішила залишити дрібні битви для дрібних бійців: Я перестала боротися з тими, хто брехав про...

Що таке вініри і яка ціна на один зуб

Вініри – це керамічні накладки, призначені для встановлення на передні зуби

Щоденні звички для розумового розвитку

Чи здавалось вам коли-небудь, що ви перестали рухатись вперед, і лише топчетесь на місці? Чи, можливо, не знали, де взяти натхнення для...

Чому азійський мільярдер розбагатів майже на 14 мільярдів доларів через пандемію?

Кожен день капітал Лі Сітінга збільшується приблизно на 37,7 млн доларів в день. Деталі: Статки найбагатшої людини в Сінгапурі Лі...

Вініри – це керамічні накладки, призначені для встановлення на передні зуби

Стоматологи рекомендують застосовувати вініри при зміні кольору емалі, її виснаженні, наявності яскраво виражених проміжків між зубами, при порушенні форми зуба. Таким чином, вініри коригують зовнішні недоліки зубів, надають їм естетичність.

Відгуки клієнтів після проведення даної процедури підтверджують те, що вініри дійсно здатні кардинально змінити зовнішність. Але у вінірів є як і переваги застосування, так і недоліки.

Плюси:

До переваг вінірів в першу чергу належать їх легкість закріплення на зубі. Вони кріпляться за допомогою спеціального складу, який закріплюється за допомогою світлового впливу.

Для застосування вінірів немає необхідності повністю сточувати зуб, досить лише трохи відшліфувати його, і можна виробляти установку.

Можна застосовувати як і на здорові зуби, так і на вилікувані.

Матеріал, з якого виробляються вініри, має велику схожість із справжніми зубами, що забезпечує природний вигляд після процедури.

Вініри не створюють відчуття чогось чужорідного у роті, як відбувається, наприклад, в перший час після застосування коронок.

Допомагають у створенні красивої голлівудської посмішки не стільки на фото, скільки в житті.

Застосування у стоматології вінірів отримало широке розповсюдження серед клієнтів. Це підтверджують численні фото результатів застосування даної процедури в інтернеті.

Однак слід зауважити, що застосування вінірів не завжди тягне за собою лише позитивні наслідки. Таке явище пов’язане з порушенням приписів стоматолога, коли пацієнт сам того не усвідомлюючи, руйнує прекрасні результати.

Мінуси:

Вініри не можна встановлювати при хворобах яснах і зубах, спочатку необхідно пройти повне обстеження у стоматолога.

Вінір можна встановити лише на цілі передні зуби, іноді можлива установка на трохи відколоті, але відсутність більшої частини робить неможливою процедуру.

Вартість одного вініра приблизно дорівнює вартості гарної коронки, але вона може прослужити досить тривалий час, в той час як вініри потрібно міняти набагато частіше.

Якщо ви одного разу вирішили встановити вініри, то слід звернути особливу увагу на те, що ця процедура на все життя. Неможливо просто зняти вініри після установки. Це пов’язано з тим, що перед установкою з зуба, на якому встановлюється вінір, сточується частина емалі, велика частина зуба залишається на місці, але через сточену емаль зуб вже не зможе функціонувати.

З допомогою процедури можна збільшити міцність.

Різновиди вінірів

У стоматології виділяють кілька видів вінірів, в залежності від тієї ситуації, в якій вони будуть застосовуватися.

Люмініри. Це дуже тонкий різновид вінірів, що можна побачити на фото. Їх можна встановлювати, не сточуючи емаль зуба, і за рахунок цього їх згодом можна безпроблемно зняти при бажанні.

Керамічні вініри. Використовується для маскування великих і численних недоліків зубів. Наприклад, таке можливо при порушенні прикусу, сколах зуба.

Композитні вініри. Використовуються при наявності поодиноких недоліків на зубах. Прикладом може бути невелика, але все ж таки помітна жовта цятка на емалі зуба.

Ціна на вінір безпосередньо залежить від його виду, а також від використовуваних в процесі матеріалів.

У стоматології виділені такі випадки, при яких рекомендується використання вінірів:

Вініри рекомендується застосовувати на зуби, у яких були видалені нерви.
Вініри рекомендується застосовувати при неправильному прикусі.
Вініри рекомендується застосовувати при виснаженні емалі.
Вініри рекомендується застосовувати при наявності яскраво виражених проміжків між зубами.

Способи установки вінірів

Виділяють два способи виготовлення вініра: прямий і непрямий.

При прямому способі виготовляються переважно композитні вініри. В такому випадку достатньо одного відвідування стоматолога, після якого він зточить частину емалі, завдасть на зуб спеціальний склад і закріпить його за допомогою приладу.

При непрямому способі виготовлення передбачається кілька відвідувань стоматолога, під час яких послідовно буде сточена частина емалі, зроблений зліпок зубів, на основі зліпка буде створено вінір, а на останньому етапі стоматолог встановить його на зуб.

Скільки буде коштувати установка вінірів?

Мабуть, першим, про що задумається людина, що зважилася на установку вініра, буде вартість процедури. Отже, скільки ж вартують вініри?

Для початку слід зауважити, що ціна складається з безлічі факторів, до числа яких належить вид вініра, вартість використовуваних матеріалів і послуг стоматології, яка буде займатися установкою.

Як всі, напевно, розуміють, намагатися всіляко заощадити на такій процедурі не потрібно, скільки б вона не коштувала. Від її результатів буде залежати ваша посмішка в майбутньому. Вартість встановлення одного керамічного вініра дорівнює приблизно від 4000 гривень.

Ціна на вінір складається не тільки з матеріалу, з допомогою якого він виготовлений, його виду, а також способу виготовлення.

Огляд проведення процедури установки вінірів

Отже, перед проведенням цієї процедури клієнт повинен пройти обов’язковий огляд у стоматолога. Така дія необхідна щоб переконатися в тому, що у нього немає протипоказань до проведення даної процедури.

Установка вінірів

Залежно від стану порожнини рота стоматологом вибирається вид встановлюється вініра, а так само вибирається спосіб установки. Слід зауважити, що чим складніший спосіб установки і матеріали для виготовлення вініра, тим більше буде його ціна. Але вибирати вінір, грунтуючись тільки на вартості не можна. Необхідно враховувати, що вінір – це назавжди. І, отже, потрібно підійти до вибору максимально відповідально.

Отже, при прямому способі виготовлення і установки вініра все просто. Слід один раз прийти до стоматолога, де той зточить частину емалі, завдасть спеціальний склад на зуб і після закріпить його ультрафіолетовою лампою.

При непрямому способі установки все складніше. Буде потрібно кілька сеансів. Під час першого стоматолог обробить зуб. Після цього він зробить зліпок щелепи або окремого зуба, в залежності від того, куди потрібно встановити вініри. Наступним етапом буде створення самого виробу або декількох і, нарешті, їх установка.

Вибір способу залежить, насамперед, від виду вініра: для композитного досить прямого способу, а для люмінірів або керамічних вінірів необхідно кілька сеансів.

У будь-якому випадку необхідно перш за все обдумати, чи дійсно вам потрібна дана процедура. І якщо ви прийдете до позитивної відповіді, поставтеся до її проведення з великою відповідальністю, обов’язково переконайтеся в надійності стоматології, в яку ви плануєте звернутися. А результати вдалого застосування вініру можна побачити на фото після процедури в інтернеті.

Фото заголовку
За матеріалами

Слідкуйте за новинами так, як вам зручно:

Підпишіться на YSPIH.COM.UA у соціальних мережах!

Вас може зацікавити

Купити квартиру в Тульчині за ціною забудовника

Якщо Ви кожен день моніторите інтернет, запитуючи у пошукових систем щось на кшталт «квартира Тульчин купити». А бо  Ви шукаєте таке житло, яке б...

Вихованці Тульчинського будинку дитини потребують термінової допомоги

Маленькі мешканці Тульчинського будинку дитини потребують допомоги. Про це розповіла директор цього дитячого закладу Марія Мазур. За її словами, дітям не вистачає деяких ліків, предметів...

Мовознавці назвали 12 типових помилок в українській мові

Мовознавці Олександр Староста та Тарас Зварич визначили типові помилки української. За бажанням – на бажання Часте вживання варіанту «за бажанням» ілюструє недобру традицію перекладати в багатьох...

Що потрібно робити, щоб переконати людину?

Часом всім нам необхідна невелика допомога. Щоб її отримати, ми повинні вміти ефективно переконувати оточуючих. Використовуючи дієві навички мовлення, активно слухаючи та заздалегідь створюючи...

Маски домашні для обличчя, які допоможуть ...

На жаль, восени наш зовнішній вигляд може погіршуватися. Або точніше, раптово погіршуватися без явних причин. Раптово починають мучити лущення, когось акне, когось почервоніння, а...

У людському мозку вчені знайшли клітини сміливості

Люди дуже відрізняються, коли йдеться про готовність піти на ризик. Втім, біологічні механізми у мозку, які визначають цю схильність, до тепер лишалися загадкою. Як пише...

Маски домашні для обличчя, які допоможуть ...

На жаль, восени наш зовнішній вигляд може погіршуватися. Або точніше, раптово погіршуватися без явних причин. Раптово починають мучити лущення, когось акне, когось почервоніння, а...

Науковці вважають, що найбільш корисна вправа – ходьба

Ходьба – це проста, доступна і корисна вправа. Ми зібрали наукові дані про користь ходьби з декількох авторитетних джерел і поспішаємо поділитися вами. Коли тренер...

Чому небезпечні розмови про здоров’я зі знайомими та...

Кожен хоча б раз в житті чимось хворів. Хвороба створює безліч неприємностей і занепокоєння для людини, породжує негативні думки й емоції, які випромінюються в...

Для боротьби з фейками Facebook буде перевіряти знімки...

Facebook вже перевіряє на достовірність новини і текстові публікації. Соціальна мережа Facebook почне перевіряти відео і фотографії на дезінформацію. Як повідомляється у блозі компанії, тепер...

8 порад для кращого навчання

Спосіб, яким навчається більшість студентів, не має сенсу. Такого висновку дійшли психологи з Університету Дж. Вашингтона в Сент-Луїсі Генрі Родіґер та Марк МакДеніел, котрі провели...

Позитивні думки роблять вас здоровими та успішними

Коли в житті трапляються проблеми чи невдачі, ми намагаємось мислити позитивно. Чим більша проблема, тим частіше мудрість про напівповний стакан здається нереалістичною. А все...