Переїхати у Швейцарію та отримати 20 тисяч євро

YSPIH РЕКОМЕНДУЄ

Шість цікавих фактів про флірт

Флірт – це своєрідний прояв симпатії, привернення уваги, кокетство. Флірт може бути легким і таким, що ні до чого...

Ми часто робимо все в останній момент, як це виправити

Ви, напевно, не раз помічали, що багато завдань, на які відводиться велика кількість часу, завершуються зазвичай в самий останній...

Чому потрібно тренуватись кожного дня?

Пропонуємо вам кілька причин, чому потрібно виконувати фізичні вправи щоденно. 1. Тренування підносять вас на хвилю позитиву Що може бути краще,...

Як змусити себе працювати, коли нема бажання

Кожен з нас інколи зволікає із виконанням певних справ. Зазвичай, це відбувається, коли ми втомлені або нам нудно. Проте...

Гірське швейцарське селище Альбінен знаходиться під загрозою зникнення, оскільки все більше місцевих жителів надає перевагу життю у великих містах.

Альбінен — це типовий для Швейцарії гірський населений пункт з власною церквою і традиційними будиночками-шале. Тут надзвичайно тихо, відкриваються неймовірні краєвиди, повітря чисте та свіже, а також велика кількість сонячних днів протягом року.

Як повідомляє видання EuroNews, розташоване у мальовничій долині, селище, сьогодні населяють лише 240 осіб. А семеро дітей, що залишилися, серед них — двоє дітей початкового шкільного віку та п’ять дітей середнього шкільного віку, змушені добиратись до школи автобусом, долаючи близько 20 кілометрів.

Ініціативна група виступила з пропозицією до муніципалітету про фінансове заохочення нових жителів. При цьому, повідомляється, що перевага надаватиметься молодим людям у віці до 45 років, згідним переїхати в один зі спорожнілих будинків або купити землю для будівництва власного. Більше половини жителів села підтримали таку пропозицію.

Місцева влада планує виплачувати 25 тисяч швейцарських франків (близько € 25,3 тисяч) новим жителям. На кожну дитину виділять по 10 тисяч франків (€ 10,1 тисяч). Тобто сім’я з чотирьох осіб може отримати у разі переїзду 70 тисяч франків (€ 71 тисячу).

Щоб отримати виплату, охочі переїхати повинні купити або побудувати будинок в Альбінені та погодитися прожити там, як мінімум, 10 років. Вартість будинку повинна бути не меншою за 200 тисяч франків (€ 202 тисячі), він повинен стати постійним місцем для проживання.

Якщо житель, який отримав кошти, вирішить покинути Альбінен, йому потрібно їх буде повернути. Для виплат буде створено фонд, в який влада спрямовуватиме по 100 тисяч франків щорічно (€ 101 тисяча).

За матеріаламиmelni.me