Як досягнути успіху в бізнесі: 9 установок переможця

Про те, що означає бути переможцем в бізнесі, розповідає відомий підприємець, консультант і автор Entrepreneur Стів Тобак.

YSPIH РЕКОМЕНДУЄ

Як за 10 днів схуднути на 5 кг без шкоди для здоров’я

Мова піде про ефективну вітамінно-білкову дієту. Вона легко переноситься й не викликає почуття голоду. З її допомогою можна скинути...

Три найкорисніших овочі для шанувальників фітнесу

Для будь-кого, хто активно займається спортом, збалансована дієта складає 80% успіху – без доброго режиму харчування добитися змін у...

Модні тренди випускного-2018

Яку сукню вибрати на випускний бал 2018 поради від професійних стилістів Випускний вечір – важлива і, мабуть, найочікуваніша подія в...

Після 12 років досліджень учені виявили нову властивість кави

Вживання кави може знизити ризик передчасної смерті для людей із хронічною хворобою нирок. Такий результат отримали португальські вчені після 12...

Позитивні думки роблять вас здоровими та успішними

Коли в житті трапляються проблеми чи невдачі, ми намагаємось мислити позитивно. Чим більша проблема, тим частіше мудрість про напівповний...

Нещодавно я розмовляв з одним неймовірним молодим підприємцем (зараз я є його наставником), і мені спало на думку, що більшість творців стартапів і власників малого бізнесу недостатньо собі уявляють, що означає бути переможцем.

Тому вони просто наслідують Річарда Бренсона, Марка Кубана та інших успішних людей, намагаючись зрозуміти, як мислить людина-переможець.

На жаль, спосіб мислення – це тільки початок. Довготривалий успіх опирається на здатність прислухатися до своєї інтуїції не менше, а то й більше, ніж на вміння мислити. Він вибудовується не стільки на розумінні себе, скільки на відносинах з іншими.

Успіх – це найперше досвід і якість виконання роботи, а не просто геніальна ідея. Успіх – це вміння діяти, а не мріяти.

І ще одне: успіх починається з установок, що визначають вашу поведінку. Установки успішної людини – це установки, які спонукають діяти. Ось ці установки.

Якщо я не найкращий – то найкращий хтось інший

Всі говорять про те, що важливо любити свою справу. Але якщо ви − тільки один із багатьох тисяч, які роблять одне і те ж однаковим способом, ви не зможете полюбити результат своїх дій. Захопленість  справою − гарний початок. Але це тільки початок. Щоб стати переможцем, ви повинні бути найкращим у своїй справі.

Я слухаю інших, але довіряю тільки собі

Успіх − це здебільшого вміння приймати правильні рішення. Інформація − це сила, але сьогодні, за великим рахунком, у всіх є доступ до однієї і тієї ж інформації, тому правила гри відносно рівні. Так, корисно перебувати в оточенні найкращих, справжніх лідерів, але коли ви − бос, на кону − ваш особистий успіх. Отже, довіряйте власній інтуїції.

Немає сенсу говорити людям те, що вони хочуть почути

Більше кліків, більше послідовників − сьогодні цього хочуть всі. І в той же час всі бояться образити інших або показати себе як негативно налаштовану особу. Тому так багато людей постять дурні, порожні, бездумні, утопічні поради та міркування. Ваша цінність в тому, щоб говорити людям правду, особливо коли вони не хочуть її чути.

Ідеї, над якими я не працюю, не існують для мене

Ідеї ​​− це просто думки. Вони є у кожного. Контент − це просто ідеї в паперовій або електронній формі. Всі генерують їх. Єдина відмінність в тому, що ви реально робите. У тому, чим ви займаєтесь. У тому, що ви даєте іншим. Все інше − лише марнослів’я.

Якщо всі це роблять, то я зроблю це по-іншому

Навіщо людині, яка хоче бути переможцем, занурюватися в соцмережі і цифровий маркетинг? Цим і так займається кожна пересічна людина. Ви не зможете виграти, йдучи таким шляхом − так лише надовго засядете в окопах цієї війни. Якщо ви використовуєте ті ж інструменти, що й інші, і робите те ж саме, тоді нічим не відрізняєтесь від інших. Крапка.

Слідуючи за іншими, я відмовляюся від шансу бути лідером

Називайте це як хочете − плем’ям, стадом, зграєю, натовпом, компанією − але завжди попереду стоїть одна людина, один лідер. Ви можете бути цією людиною або кимось іншим. Немає нічого поганого в тому, щоб слідувати за кимось. Але якщо ви послідовник, а вважаєте себе лідером, то глибоко помиляєтесь.

Клієнтам байдужі концепти і контент: вони цінують реальні рішення

У бізнесі, за великим рахунком, працює одна фундаментальна концепція: продавати продукти і послуги, які потрібні клієнтам. Тому справжнього успіху досягають з тим, що найкраще вирішує найсерйозніші, найболючіші проблеми людей.

Велика проблема + хороше рішення = велика перемога.

Запам’ятайте цей приклад.

Мене не влаштовують мої досягнення

Сьогодні є не так вже й багато бізнес-книг справді вартих нашої уваги. Але книгу Марка Маккормака «Чого не вчать у Гарвардській школі бізнесу» варто прочитати. Маккормак каже, що ключова риса чемпіонів − їх «глибока незадоволеність власними досягненнями».

Змиритись з поразкою – не варіант для мене

Всі навколо стверджують, що невдачі – це нормально. Але тільки тому, що поразки роблять нам боляче. Чим більше нас болить, тим ми глибше усвідомлюємо, що саме пішло не так, можемо чогось навчитися на цьому прикладі і більше не повторювати помилки. Ви стаєте все сильнішими і мудрішими. Але цього не відбудеться, якщо невдача не надто болюча. Не потрібно боятися поразки, але і не потрібно плутати її з перемогою: ваша ціль − не програти, а перемогти.

Я міг би сформулювати ще п’ятнадцять або двадцять таких міркувань, але головна думка ось у чому: установки мають значення тільки тоді, коли вони спонукають вас діяти. Перемога − це дія.

mizky.com  посилаючись на  10 Mindsets of a True Winner