З чим носити балетки зі шнурівкою?

YSPIH РЕКОМЕНДУЄ

Першою красунею “Міс Вінниця 2017” стала майбутній стоматолог

Під час фіналу ювілейного 20-го конкурсу краси, що проходив 5 березня на сцені Вінницького академічного музично-драматичного театру ім. Садовського...

Великий вчений Альберт Ейнштейн, сформулював 10 законів успіху

Мало хто знає, але великий вчений Альберт Ейнштейн, сформулював 10 законів успіху, які він сам застосовував у своєму житті...

Які напої подарують стрункі форми і здоров’я?

* Вода з льодом – раджу пити її впродовж усього дня через 15 хвилин після їди (холодна вода покращує...

Ремонт кухні, сучасні ідеї дизайну від професіоналів

Кухня є однією з найбільш відвідуваних кімнат в будинку, адже саме тут збирається вся родина для вечері або чаювання....

Балетки з високою шнурівкою – найнесподіваніший і цікавий тренд настав літа. Як носити модне взуття, щоб було не смішно, а стильно?

З комбінезоном з шортами і просто з шортами.
Бажано – з легкого деніму. Це поєднання виглядає і жіночно, і актуально, і гармонійно. Шорти відкривають ноги, і шнурівка якраз до місця.

З довгим платтям або спідницею максі з легкого матеріалу.
Тільки саме з легкого – тканина повинна майоріти при ходьбі, щоб була видна шнурівка. До речі, верх в цьому випадку може бути досить відкритим. Якщо плаття – то на бретелях або з модними вирізами на плечах. А якщо ви вибрали спідницю, то топ може бути укороченим.

З брюками три чверті.
Навіть якщо ваша шнурівка буде частково ховатися під штанинами, рішення вийде дуже вдалим. Єдине – вибирайте взуття з тонкою шнурівкою.

З спідницею-кльош до колін і трохи нижче.
Але саме кльош – з облягаючими спідницями-олівцями балетки на шнурівці поєднуються дуже рідко. А розкльошена спідниця додає образу легкості, і сандалі-гладіатори вже не здаються надто важкими.