Як правильно робити зарядку вранці

YSPIH РЕКОМЕНДУЄ

Дреди, що це за незвичайна зачіска?

Одна з самих незвичайних і, до речі, найбільш стародавніх зачісок — це дреди.Ви завжди будете в центрі уваги, і...

Поради та ідеї створення оригінального дизайну дитячої кімнати

Оформлення дитячої кімнати значно відрізняється від дорослої. Дитяче сприйняття навколишнього світу більш барвисте й казкове, що неодмінно повинен відображати...

Експерти: подружня вірність залежить від виховання

Постійні зради можуть бути наслідком поганого виховання з боку батьків Про це говорять результати досліджень, отримані британськими фахівцями. В ході анонімного...

Як стати успішним “Формули успіху” від найбагатших людей світу

Читайте переклад українською статті Брайана Соломона для "Forbes". СТІВ ДЖОБС, ЗАСНОВНИК APPLE: "ПРОЖИВАЙ КОЖЕН СВІЙ ДЕНЬ ТАК, НІБИ ВІН ОСТАННІЙ" – Коли мені було...

11 “спробуй”, які змінять ваше життя!

Спробуй не їсти на ніч і засинати з голодним шлунком і протягом 1-2 тижнів ти почнеш бачити легкі світлі...

Напевно кожен з нас з великим завзяттям починав робити щоранку зарядку, але потім це запал кудись зникав. Для того щоб робити зарядку щоранку і не кидати, вам знадобиться підтримка з боку близьких, їх моральне схвалення вашої корисної звички. Комплекс вправ ранкової зарядки забезпечить гарний настрій і заряд  бадьорості.

Робити зарядку вранці потрібно наступним чином:

  • коли ви прокинулися, потягніться ще лежачи в ліжку, посміхніться самі себе та світу навколо Вас.
  • потім скажіть собі, що у Вас все вийде, і спокійно, не поспішаючи, встаньте з ліжка.
  • умивайтеся прохолодною водою, почистіть зуби і після поверніться в кімнату.
  • для бадьорості включіть вашу улюблену музику.
  • закінчивши робити ранкову зарядку, налийте собі склянку води змішаної з медом і випийте його. Якщо напій припаде вам до смаку, можете випити ще один приблизно через хвилину після першого.
  • і кінцевий етап – це контрастний душ!

Тепер уважніше розглянемо самі вправи, які складаються з розминки і самої зарядки. Розминка: Спочатку повороти головою: направо і наліво, вгору і вниз. По три рази. Потім нахили тулуба: направо і наліво, вперед і назад. Так само по три рази. Далі зігнути руки в ліктях на рівні грудей і почати робити ривки по два рази швидко відводячи назад, а після розкривати в сторони. По три рази. Тепер ставимо праву руку на пояс, ліву тримаємо над головою і тягнеться праворуч, а разом з нею і всю ліву сторону тіла. Повторюємо те ж саме з правою рукою. Спираємося об стіну і перекатываемся з однієї ноги на іншу, піднімаючи носок то однієї, то іншої ноги. Розминка завершена. Зарядка: Робимо по десять присідань, віджимань від підлоги і вправ на прес. Щотижня додавати по одному разу до кожного з вправ.
Після зарядки прийміть душ!

Замість зарядки або для посилення ефекту від виконаних вправ, ви можете зробити пробіжку на свіжому повітрі, тривалістю не менше півгодини. Багато, почавши робити ранкову зарядку, починають скаржитися на труднощі або непослух власного тіла. Головне в такій ситуації, почати виробляти звичку. Не лінуйтеся! Наше тіло завжди робить те, що ми йому говоримо. Тому перед тим як почати робити вранці зарядку, придумайте собі мотивацію, наприклад, якщо ви хочете схуднути або просто не хочете бути протягом дня сонним як муха, програмуйте у себе в голові думка про те, що саме ранкова зарядка позбавить вас від усього непотрібного. З самого першого дня вчіться отримувати від цього позитивні емоції. Якщо під час вправ організм вимагає сну, то не відмовляйте йому і поспіть.

Не намагайтеся робити одне і те ж і в однаковій кількості кожен день. Міняйте концепцію і завжди прислухайтеся до свого тіла! Цікавий факт: виявляється, найбільшими любителями робити зарядку вранці, є китайці. У будинках цих людей є навіть спеціально обладнані кімнати. У них, ще до початку сніданку, збирається вся родина, не виключаючи старих і дітей. У передмісті Китаю практично в кожному парку в певні години можна побачити компанії людей, до п’ятнадцяти осіб, активно виконують гімнастику.

poradnyk.com.