hate.trust.ua

Розслідування Freedom House

Автомобільний парк народного депутата Сергія Пашинського визнаний найдорожчим серед автопарків членів Верховної Ради. Про це стало відомо під час журналістського розслідування, проведеного за сприяння Міжнародної неурядової організації Freedom House.

Як стало відомо, Пашинський є власником кількох автомобілів класу люкс: Mercedes-Benz S450, Mercedes-Benz Gelandewagen, броньований Mercedes-Benz SL 55 AMG, Bentley Bentayga W12 6.0 TSI.

Окрім цього, депутату належать близько семи автомобілів класом нижче, на якій їздить охорона. Загальна вартість його автомобілів становить близько 4,5 мільйонів доларів.

Друге місце в рейтингу посів Сергій Рибак з Радикальної партії. Всього у “радикала” п’ять автомобілів, сумарна вартість становить 3,5 мільйонів доларів.

І на третьому місці Руслан Сольвар – колишній “регіонал” і права рука Бориса Колесникова. Нині нардеп є членом фракції БПП. Автопарк нардепа оцінюється в 2,7 млн доларів, проте жодна з семи машин, на яких їздить нардеп, не належить йому офіційно.