Нова Славута з Китаю

1228

На Столичному автошоу, яке пройшло 28-29 травня, ЗАЗ показав концепт нової «Славути». Автомобіль так і називається – ZAZ Slavuta Nova. В принципі від тієї Славути, яка не сходила з конвеєра майже 12 років, новий автомобіль відрізняється всім – він дійсно новий.

Як повідомляється, створення автомобіля Slavuta Nova стало підсумком плідної співпраці Корпорації «УкрАвто», ЗАЗ і Chery Automobile Co. Новинка, як і всі моделі, що випускаються Запорізьким автозаводом, буде віднесена до сегмента «бюджетних» транспортних засобів. Вартість автомобіля буде орієнтована близько 10 тисяч доларів США.

Однак ще до офіційної презентації Інтернет буквально вибухнув обуренням – новий «концепт» виявився копією не найбільш нового «китайця» Chery-Riich G2. Основна претензія користувачів в тому, що захист вітчизняного автовиробника є, а самого вітчизняного виробника немає! Адже нехитре це діло прикрутити викруткою двері до готового авто і поміняти шильдик на радіаторі. Виходить, що українські платники податків сплачуючи податки захищають не вітчизняного виробника, а китайського!