У прозорому офісі Вінниці велика черга до закриття «підприємця»

259

28 грудня у прозорому офісі, в приміщенні Вінницької міської ради, що на Соборній, велика кількість людей. Люди стоять в черзі до адміністратора, щоб закрити підприємницьку діяльність. Причиною закриття ФОП-ів називають новий закон, за яким з 1 січня підприємці, які навіть не працюють, повинні щомісячно сплачувати єдиний соціальний внесок.

 
Чоловік пояснює Вінниця.info, говорить про закриття підприємницької діяльності. Більшість людей прийшли в Центр адміністративних послуг саме за цим.

Він зобов’язує сплачувати 704 грн. щомісяця, навіть якщо ФОП припинив роботу, або знаходиться на загальній системі оподаткування.

«Навіть з нульовими показниками на прибутки, все одно з 1 січня 2017 року маємо платити. Не зважаючи, чи робимо, чи ні. А ті, хто і буде працювати, там податок взагалі за 2000 гривень. У наш час, це нереальні суми для людей», – пояснює підприємець Ангеліна Лелека.

 
«З початку дня видали 234 талони на прийом. Це найбільший показник по прозорим офісам у Вінниці. З них по ФОП – 71 людина. Вчора було багато людей, в кінці прийому не встигли прийняти з чоловік десять. А так, працівники приймають без обіду навіть», – каже працівник Прозорого офісу.