Компанія «Київстар» впроваджує нові тарифи для усіх абонентів

147

Уже з десятого числа поточного року компанія «Київстар», яка є одним з найбільших в Україні мобільних операторів, впроваджує нові тарифи як для абонентів на умовах контракту, так і для тих, хто користується послугою передплаченого зв’язку.

Про це повідомляє replyua.net з посиланням на прес-службу компанії. Зокрема, за словами президента «Київстару» Петра Чернишова, 10 жовтня 2017 року відбудеться презентація нових тарифних планів для абонентів передплаченого доступу, в яких буде передбачено тариф з безлімітним 3G-інтернетом.

«Трохи більше ніж через тиждень будуть запущені наші інноваційні тарифи, в тому числі – безлімітний 3G-тариф», – сказав Чернишов. – «До того ж,  нові тарифи стануть чеснішими, в порівнянні з тарифами компанії «Vodafone».

Серед переваг нових тарифних планів, в безлімітному інтернеті від «Київстару» буде знято заборону на використання торрентів, роздачу інтернету з телефону, і оплата за нього буде стандартною – за цілий місяць, а не за 28 днів. Втім, вартість такого тарифу буде вищою, так як в ньому не буде обмежень.