Двоє вінничан стали Принцом та Принцесою світу

0
120

У Туреччині відбувся міжнародний конкурс-фестиваль краси, моди і талантів.

Серед тих, хто підкорив цей престижний конкурс, були вінничани — 6-річний Давід Власко та 10-річна Софія Зоря. Хлопчик повернувся зi званням принца. Суддів приємно вразила двохвилинна відеопрезентація Давіда, який уявив себе маленьким принцом. Він придумав казку а вона стала реальністю.

Три переможні титули привезла з конкурсу і Софія Зоря. Софія відмінно навчається у школі №4, з п’яти років займається художньою гімнастикою та відвідує музичну школу — вокально-хоровий відділ та клас фортепіано. Софія активно вивчає англійську мову. Має двох сестричок.

– Всі три мої донечки — Поліна, Іларія та Софія — чемпіонки області з художньої гімнастики. Більше того, Софія хоче із цим видом спорту пов’язати своє життя, — розповідає мама Марина Зоря.

– Щодо конкурсу, то перед тим Софія стала переможницею Всеукраїнського фестивалю «The Best Kids of Ukraine 2017» й отримала можливість представити нашу країну вже у Туреччині. Софія брала участь у фешн-показі в образі Роксолани, також демонструвала гімнастичний номер під композицію Джамали «1944». Його ідея така: дівчинка приїхала з України, де йде війна. Вона показує, що співпереживає і хоче, щоб бої швидше закінчились.


На заключному гала-концерті донька виходила у національному та спортивному костюмах, після того був вихід у вечірній сукнi, де вона показала всю свою красу та графію. Директор вінницького модельного агентства «Grace» Катерина Просяннікова не тільки детально допомагала в організаційних питаннях підготовки до конкурсу, займалась дефіле з юними учасниками, а й морально готувала дітей, давала такі важливі поради та настанови, які в результаті й привели їх до перемоги! Крім того, донька отримала величезний досвід від роботи на сцені.


Більш того, засновник конкурсу Ашот Хачатрян особливо відзначив талант у художній гімнастиці та запросив наступного року Софійку стати його помічницею у проведенні конкурсу та нагородженні конкурсанток. Я дуже вдячна тренерам із гімнастики Юлії Юріївні Заплішній та Анні Миколаївні Миргородській, які вклали душу у підготовку до участі в конкурсі.