Заживо «похоронити» АТОвця хотіли мажори за участю сина депутата Вінницької облради

163

Ця шокуюча історія за участю сина депутата Вінницької облради сталась ще 27-го листопада поблизу села Глухівців на Козятинщині…

Спершу конфлікт, бійка троє проти одного та «пакування» атовця в багажник авто на АЗС. Потім було побиття, копання могили самому собі та стрілянина під вухом для страху на сусідньому полі…

Згодом постраждалий фронтовик опиняється в лікарні, а трійця «мажорів» кидається із Вінниччини «в біга» до Бердичева, де їх знаходять побратими викраденого і приниженого учасника війни на Донбасі… Але коли «похоронений заживо» атовець пише заяву до поліції, вмикається «рішалово», гроші та шок-злочин мінімум за п’ятьма статтями Кримінального кодексу заминають, атовця «виписують» із лікарні, «просять» забрати звернення до правоохоронців та не спілкуватись із ЗМІ…

Втім, повідомлення та коментарі про вінницьке «Сафарі на атовця в Глухівцях» досі в соцмережах, які розшифрували прізвища головних учасників цієї історії.

Ось що спершу 1 грудня, чи на 5-й день після побиття, повідомив головний атовець Козятинщини Олег П’явка у своєму «Фесйбук»:

«Cин депутата-мільйонера Вінницької обласної ради, ще з двума вибл…дками бухали на заправці, підїхав атовець для того, щоб заправити своє авто, засц…ні покликали його до себе. Хлопець підійшов і вони його запитали, чому той у формі, на що відповів, що він учасник АТО і має право. Чувакам відповідь не сподобалася і ті почали вимагати, щоб її зняв, мотивуючи це тим, що він вже не військовий, атовець відмовився, сказавши, що він заслуговує на те, і вони можуть носити, але мають піти і пройти хоча б частину його бойового шляху.

Вибл…дкам відповідь не сподобалася, почали його бити, поклали в багажник непритомного і вивезли у безлюдне місце за межі населеного пункту. Витягли його і дали лопату, щоб той копав собі яму. Він відмовився, під час цього позаду один «пол…ий орган» стріляв у повітря, намагаючись психологічно зламати. Не вийшло, продовжили бити. У важкому стані доставлений у лікарню… Як би це правельно сказати: мені дещо не сподобалося у цій ситуації… Що б ви порадили?»

Звісно, після такого повідомлення по всій Вінниччині та Україні почався розголос та з‘ясування решти деталей цього злочину «мажори проти атовця». Бо саме Глухівці Козятинського району мали всі шанси стати новою «Врадіївкою», але вже за участі громади фронтовиків і на території «президентської» області! Тому запальну ситуацію пробувала заспокоїти по­ліція, яка буквально за годину дала ось такий коментар:

– Цей чоловік 27 листопада звернувся в поліцію про завдання йому тілесних ушкоджень. На підставі його заяви було відкрите кримінальне провадження за ст. 125 КК України (умисне легке тілесне ушкодження) та направлено на проходження на СМЕ для встановлення тяжкості отриманих тілесних ушкоджень, — зазначила прес-офі­цер Нацполіції Вінниччини Анна Олійник. — Однак чоловік вчора звернувся з заявою до поліції про те, що він не має жодних претензій ні до кого та судитися не бажає, від проходження СМЕ відмовляється. На підставі його заяви кримінальне провадження було закрите…

Атовець із Козятинщини Олег П’явка в цей же день несподівано видалив свій пост, що вже назбирав рекордну кількість коментарів та перепостів. Водночас вінницькі фронтовики та активісти вели своє паралельне розслідування цього злочину.

– Серед трьох кривдників атовця Ткачука був син обласного депутата Рибака. Він веде бізнес у Козятинському районі та за дорослого сина, звісно, не відповідає, — розповів один із учасників тих подій, ветеран АТО. – Але версія «про легкі тілесні» не витримує жодної критики, бо нашого хлопця реально перетворили на «фарш»! Знаєте, що йому порадили казати в лікарні? Ніби він «упав із мотоцикла!» Якщо поліції треба статті для відкриття кримінальних справ, то їх кілька – викрадення людини групою осіб, обмеження волі в багажнику, важкі тілесні на обличчі та по всьому тілу, копання могили заживо лопатою, що була куплена при свідках на АЗС, стрілянина під вухом для залякування «жертви», тиск на постраждалого та слідство… І нарешті 250 тисяч гривень «відкупних» та втеча із місця події до Бердичева, де цих трьох було знайдено в заблокованій хаті! Тому ця історія аж ніяк не закінчена…

Вже відомо, що син депутата втік! Можливо, навіть за кордон? Але всі втекти не зможуть, бо тут їхні хати, бізнес і депутатство! Тому з цим «бл…вом» маємо покінчити, провести чесне розслідування та покарати винних… Інак­ше, може, буде некерована помста, «Сафарі на мажорів» і ще чорт знає що?!

– Я призначив перевірку з цього приводу, бо спершу постраждалий отримує кошти, йому здається мало чи він розуміє свою помилку і забирає заяву, — прокоментував ситуацію начальник Нацполіції Вінниччини Юрій Педос. – Вони між собою домовляються, а крайньою стає поліція… Коли ця справа набула суспільного резонансу і поширилась у соцмережі, виявилось, що людину викрадали, і решта деталей… Тому я підтримую об’єк­тивне розслідування і жодного тиску на нього не допущу ні від політиків, ні від депутатів! Адже у нас всі рівні перед законом!

Щодо «Сафарі на атовця» – є і такий погляд.

– У машину цих відкуплених від армії виб…ків, бо більше ніяк їх не назвеш, – і на передову, — вважає Олена Романюк. – І там хлопцям розказати ситуацію, хай навчать жити і поважати людей, героїв, бо вони можуть ще комусь завдати зла.