Відбувся інформаційний захід, щодо загрози ВІЛ-інфекції та СНІДу

174

В рамках проведення в районі Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», з нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби із СНІДом, з метою інформування молоді Тульчинщини про загрозу ВІЛ-інфекції та СНІДу, профілактики їх поширення, з метою формування здорового способу життя, привернення уваги до проблеми поширення венеричних хвороб, підвищення рівня обізнаності студентів про ВІЛ/СНІД, на базі Вищого професійного училища № 41 м.Тульчин було проведено інформаційно – виховний груповий студентський захід.

Інформаційно – просвітницьку роботу зі студентами 2 курсу училища проводили директор Тульчинського РЦ СССДМ Капелюшна О.П. та головний спеціаліст служби у справах дітей РДА Михайленко Т.В.

З 1988 року 1 грудня відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом, що сприяє зміцненню організованих зусиль у боротьбі з пандемією, яка поширюється у всіх регіонах світу.

Мета проведення заходу – формування уявлення молоді про хворобу століття, сприяння зниженню ризику інфікування ВІЛ, формування толерантного ставлення до людей з ВІЛ, особистісної та соціальної компетентності дітей, які вимушені жити в умовах епідемії ВІЛ/СНІД.

А найголовніше – виховувати бажання дотримуватися правил здорового способу життя та побудови міжстатевих відносин на основі дружби та поваги.