У горе матері з Немирова відібрали восьмеро дітей через пиятику

95

У Немирові покарали матір, яка волочила немовля із собою на п’янки відібрали дітей, яких у неї загалом восьмеро.

Пиятика і безвідповідальність довели 37-річну матір вісьмох дітей з Немирова до того, що вона позбулася всіх своїх кровинок. У поліції Вінницької області переповіли історію, яка стала остаточною крапкою в поневіряннях цієї сім’ї.

Якось вночі поліцію повідомили, що на вулиці біля кафе лежить нетвереза жінка разом з маленькою дитиною. Молодиця почула, що до неї викликають правоохоронців, тож не вагаючись, залишивши дитину, втекла. Працівники кафе забрали покинуте немовля в приміщення.

У райвідділі поліції про цю жінку відомо. Вона – матір вісьмох дітей, неодноразово притягувалася до адміністративної відповідальності за неналежне виконання обов’язків з виховання дітей. Жінка вже позбавлена батьківських прав на чотирьох неповнолітніх чад, ще троє її дітей вже досягли повноліття.

Найменшого, 10-місячного хлопчика, якого «зозуля» кинула на вулиці, поліцейські доправили в лікарню. Життю та здоров’ю хлопчика нічого не загрожує. На жінку поліцейські склали два протоколи: за невиконання обов’язків щодо виховання дітей та розпивання спиртних напоїв у громадських місцях. Опікунська рада вже ухвалила рішення про вилучення дитини у матері з подальшим позбавленням її батьківських прав.