Тульчинська міська рада поспішає освоїти кошти з держбюджету

229

Тульчинська влада поспішає освоїти кошти надані державою, тому швидко ремонтуються дороги, латаються паркани, стелиться тратуарна плитка та кипить робота в усіх підрозділах міста.

“Тульчинською міською радою було заплановано проведення капітального ремонту трьох доріг, а саме перехрестя вулиць Незалежності, Гагаріна та вулиці Миколи Леонтовича (біля санстанції та пожежної частини), а також вулиці Козацької” – розповів перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Костюк І.І.

Ремонт доріг в тульчинській ОТГ

На даний час проводиться наступні ремонти доріг, а саме, перехрестя вулиці Миколи Леонтовича і Чорновола та капітальний ремонт вулиці Воїнів-інтернаціоналістів.

Ремонт доріг в тульчинській ОТГ

Є в планах до кінця року зробити капітальний ремонт вулиці Академіка Заболотного (бувша вулиця Сашка).

Асфальтувано 7 вулиць у місті Тульчині, також проведено щебнювання 12-ти вулиць та планується проведення поточних ремонтів ще 3-х доріг міста.

Ремонт доріг в тульчинській ОТГ

У співфінансувані зі службою автомобільних доріг України було проведено ямковий ремонт доріг державного значення в селах громади.

Що стосується щебнювання доріг в населених пунктах громади то в селі Суворовському проведено поточний ремонт вдвох доріг, а також заплановано до кінця року щебнювання ще п’яти доріг;

Ремонт доріг в тульчинській ОТГ

В селі Ганнопіль проведено поточний ремонт однієї дороги та заплановано проведення  ремонту ще однієї;

Ремонт доріг в тульчинській ОТГ

Село Тиманівка – заплановано проведення ремонту однієї дороги.

Ремонт доріг в тульчинській ОТГ

“Що стосується благоустрою в населених пунктах територіальної громади, то було  заплановано до кінця року виконати такі роботи, а саме: облаштувати тротуари по вулиці Миколи Леонтовича від №48 до №54, облаштування тротуарною плиткою та прилеглої території музею Суворова в селі Тиманівка, також облаштується тротуарною плиткою прилегла територія Тиманівської школи. Проведеться поточний ремонт та асфальтування прилеглої території внутрішнього проїзду центральної районної лікарні” – додав заступник.

Ремонт доріг в тульчинській ОТГ

Було закуплено два ігрових комплекса для дитячих навчальних закладів села Тиманівка та Суворовське.

Безпеку дорожнього руху під час проведення ремонтних робіт ділянки автодороги біля сільгосптехніки забезпечували працівники Тульчинської державтоінспекції.

Ремонт доріг в тульчинській ОТГ